Житловий комплекс «Берізки»

Житловий комплекс «Берізки»Унікальний житловий комплекс «Берізки» знаходиться в передмісті Києва - у Вишгороді, в екологічно чистій зоні. Хороша інфраструктура, зручна транспортна розв'язка роблять ЖК «Берізки» дуже привабливим місцем для постійного проживання. Всього за 15 хвилин можна доїхати до станції метро «Героїв Дніпра».
 
Площа ділянки забудови житлового комплексу - 7,7 гектарів. В рамках проекту на цій території передбачено будівництво 8 шістнадцятиповерхових будинків, паркінгу, дитячого садка і початкової школи, і інших об'єктів соціально-побутового призначення. Поруч з житловим комплексом знаходиться мальовнича лісопаркова зона «Берізки».
Перший утеплений монолітно-каркасний будинок вже введений в експлуатацію влітку 2011 року. Висота приміщення - 2,8 метрів. Квартири здаються з лічильниками на електрику і воду, металопластиковими вікнами, броньованими вхідними дверима, мідної електропроводкою. Гаряче водопостачання та опалення здійснюється за допомогою автономної котельні. У комплексі є власна артезіанська свердловина. Є своя служба експлуатації житла. Біля будинку передбачена паркувальна зона.
 
Житловий комплекс «Берізки» - чудова якість за доступною ціною!
 
Забудовник, який працював над цим проектом, - Приватне Акціонерне Товариство «Київсоцбуд», засноване в 2003 році. Компанія спеціалізується на будівництві багатоквартирних будинків в передмісті столиці. Протягом 5 років, починаючи з 2003 року, ПрАТ «Київсоцбуд» вело будівництво в селищі міського типу Коцюбинське та місті Вишгород.
 
Компанія внесла кардинальні зміни в концепцію будівництва житла в Київській області, використовуючи нові архітектурні рішення, здійснюючи якісне будівництво в обумовлені терміни.
 
Компанія «Київсоцбуд» веде не тільки житлове будівництво. Наприклад, в смт. Коцюбинське була введена в експлуатацію бібліотека, а в м Вишгород - стадіон. Крім того, компанія газифікувала 800 будинків, клуб і школу в с. Козаровичі Київської області.
 
Об'єкти, реалізовані ПрАТ «Київсоцбуд»:
 
багатоквартирний житловий будинок в місті Вишгород по вул. Шолуденка, 6в площею понад 16 тисяч квадратних метрів. Здано в експлуатацію в кінці літа 2005 року;
житловий будинок в центрі міста Вишгород по проспекту Шевченка, 7а площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Дата введення в експлуатацію - серпень 2006 рік;
житловий будинок та бібліотека по вулиці Пономарьова, 6а в смт. Коцюбинське площею 5008 квадратних метрів, що знаходиться неподалік від ст. метро «Академмістечко», був зданий в експлуатацію на початку осені 2006 року;
в січні 2007 року був введений в експлуатацію житловий будинок площею більше 8,5 тисяч квадратних метрів в місті Вишгород по вулиці Грушевського, 9;
в 2008 році по вулиці Шолуденка, 6г в місті Вишгород зданий в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок загальною площею 12 774 квадратних метрів.
 
Наша компанія пропонує комплексні послуги ремонту квартир і будинків в Києві і області. На протязі вже більше ніж десяти років ми здійснюємо професійний ремонт різної складності як в квартирах новобудов, так і в старих будинках.
 
 
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]