Здано в експлуатацію житловий комплекс «Зелений острів»

житловий комплекс «Зелений острів»Здано в експлуатацію черговий житловий комплекс від промислово-будівельної групи «Ковальська». Новобуд складається з 3-х житлових будинків, в яких розташовується 809 квартир. Монолітно-каркасні будинки спільно з власною територією формують цілісний комплекс.

Місцезнаходження
 
ЖК «Зелений острів» розташовується в 10 хвилинах від метро «Берестейська» та парку «Нивки». Знаходиться новобудова в Шевченківському районі на перетині вулиць Лагерна та Танкова (Сікорського). Поруч проходить одна з головних магістралей столиці - Проспект Перемоги. Парк «Нивки», що займає 63 га, має штучні озера, природний ландшафт, доріжки для прогулянок і ранкових пробіжок, галявини для пікніків.
 
Інформація про забудовника
 
Промислово-будівельна група «Ковальська» присутній на ринку з 2002 року і за цей період компанія створила і ввела в експлуатацію понад 20 будівельних об'єктів. Дана компанія охоплює всі етапи створення новобудови: архітектуру, проектування, інвестування, безпосередньо зведення будівлі, продаж квартир і комерційної нерухомості, а також введення в експлуатацію завершених новобудов.
 
Інфраструктура ЖК «Зелений острів»:
в будинку № 1 - аптека, магазини, банківська установа, хімчистка і ательє;
в будинку № 2 - спортивний фітнес-клуб;
в будинку № 3 - торговий центр, кафе і тур-агентство;
на території - підземний паркінг на 200 м / м, дитячий та спортивний майданчик, гостьова парковка;
поблизу - супермаркет.
 
Крім того в ЖК «Зелений острів» проведено високошвидкісний інтернет, IP-телефон, IP-TV і є доступ до системи відеоспостереження з кожної квартири.
Компанія ТОВ «Метер-СВ» пропонує новоселам свої послуги з облаштування квартир, безкоштовний розрахунок вартості ремонту. Це електричні роботи, сантехнічні, оздоблювальні та ін .. Досвідчені дизайнери створять дизайн-проект, інженери зроблять необхідні розрахунки, а майстри втілять всі ваші архітектурні задумки в життя.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]