Перші свідчення про право власності на квартири в ЖК «Ювілейний» вже отримані

Перші свідчення про право власності на квартири в ЖК «Ювілейний» вже отриманіПромислово-будівельна група «Ковальська» закінчила зведення житлового комплексу «Ювілейний» і приступила до видачі свідоцтв про право власності щасливим власникам квартир в новобудові.
ЖК «Ювілейний» розташовується на проспекті Бажана, 8Б всього в 5 хвилинах від станції «Осокорки». Будівництво почалося в березні 2012 року, а вже 16 вересня 2013 року перші новосели почали заселятися в просторі квартири.
 
Житловий комплекс отримав таке звучну назву не випадково. Адже в цьому році компанія «Ковальська» святкує свій ювілей - 10 років з дня заснування. Та ще й ЖК «Ювілейний» є 20-м проектом забудовника.
 
Будинок має вдале місце розташування: буквально за кілька кроків знаходиться супермаркет, метро, ​​торговий центр, шкільні та дошкільні заклади, об'єкти побутового обслуговування, спортклуби, медичні установи, АЗС.
 
Біля житлового комплексу розташовується власний дитячий майданчик. Вдала транспортна розв'язка на Дніпровській набережній і на проспекті Бажана дозволяє швидко пересуватися по місту на власному авто.
 
З вікон квартир відкривається чудовий вид на синю гладь Дніпра, золоті куполи Києво-Печерської лаври, обриси Південного моста і родючі сади приватних садиб Осокорків.
 
Кожне приміщення оснащене удароміцними металевими дверима, є висновки систем водопостачання та каналізації, під вікнами є секційні радіатори. Також в квартирах встановлені металопластикові вікна і балконні двері. Лоджії і балкони засклені.
 
Щасливим новоселам ТОВ «Метер-СВ» із задоволенням допоможе вирішити ремонтно-будівельні роботи пов'язані з облаштуванням нового житла. Компанія зокрема встановлює системи водопостачання, каналізації, опалення, вентилювання, кондиціювання, прокладку електромережі. Забезпечивши тим самим комплексний ремонт квартири в новобудові.
 
Уже стартувало початок продажів квартир в ЖК «Ювілейному», а тому поспішайте!
 

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]