Багато людей вважають за краще проводити ремонт в квартирі або будинку «по-старому». Однак з кожним роком все більше намагаються для здійснення цього заходу зробити дизайн-проект. Адже звичка оновлювати житловий простір без певної стилістки і складання чіткого графіка послідовності процесу поступово відходить у минуле.

Коли потрібен дизайн-проект

Не розуміючи важливість цього документа, практично кожна людина приступає до ремонтної процедурі самостійно, не замислюючись про можливі «підводні» камені. А це може бути:

 • непередбачуваність результату;
 • «до нескінченності» розтягнуті терміни;
 • Не заплановані корекції, що вимагають збільшення бюджету;
 • постійний брак матеріалів і проблеми з їх доставкою.

Як наслідок - прорахунки, засмучення, розчарування, вимушені виправлення помилок і ...

Дизайн-проект: для чого він потрібен

Це своєрідний план дій фахівців при виконанні будівельних або ремонтних процесів. Якщо ви найняли бригади не шабашників, яким «не цікавий» кінцевий результат, то їм все одно є або немає дизайн-проект. У них головне бажання зірвати якомога більше грошей. Однак жодна команда професіоналів не почне будівництво або обробку без цього узгодженого з замовником документа.

У пакет розробленого дизайнерами плану дій неодмінно повинні входити:

 • «візуалізація» інтер'єрів майбутніх приміщень;
 • специфікація необхідних матеріалів з обов'язковим зазначенням їх кількості;
 • креслення на всі зводяться архітектурні конструкції;
 • схеми прокладки інженерних комунікацій.

Адже легше внести всі зміни в планування за допомогою спеціалізованої комп'ютерної програми, ніж займатися цим в ході будівельного або ремонтного процесу.

Перед початком розробки проектної документації дизайнером потрібно неодмінно:

 • зняти всі визначають розміри приміщення або будівлі;
 • здійснити прив'язку геометричних параметрів віконних і дверних прорізів;
 • уточнити ймовірність зонування житлового простору;
 • з'ясувати де буде розставлятися меблі, великі електропобутові прилади.

Отримати професійну дизайнерську проектну документацію дозволяє застосування 3D-моделювання. Такі програми дають можливість візуально в кольорах показати замовнику, який вид придбає його нове приміщення або будівля. Де буде розташовуватися корпусні меблі, великі електропобутові прилади, сантехніка, електроточки.

Після узгодження дизайн-проекту починається розробка робочих схем прокладки електро- і водопостачання, системи опалення, кондиціонування. А також креслення перегородок, що зводяться. При необхідності - перенесення дверних і віконних прорізів.

Тому чим професійніше буде зроблений дизайн-проект в Києві, тим менше буде страждати нервова система замовника під час здійснення будівництва або ремонту.

Дизайн-проект: мета його складання

Розроблена дизайнерами проектна документація дасть можливість виключити будь-які помилки в ході будівельного або ремонтного процесу. До того ж дизайн-проект дозволить без проблем знайти винного, який допустив помилку як при проектуванні, так і безпосередньо здійсненні робіт. Це дасть можливість легко визначити, за чий рахунок буде проводитися виправлення виявленого дефекту. При цьому проектна документація дозволить максимально виключити непередбачені витрати під час виконання послуги. Дизайн-проект також допоможе кваліфікованим майстрам без проблем оцінити вартість заходи і терміни його здійснення.

Багато за звичкою намагаються пояснити залученими роботяга, що бажають отримати по завершенню ремонту або будівництва. Або самі починають виконувати дану процедуру без чітко представлення своєї ідеї. У цій ситуації практично неможливо отримати очікуваного результату. Тим більше, як правило, таке ставлення до проведення як будівельного, так і ремонтного заходи потребують незапланованих додаткових витрат не тільки часу, а й фінансів. Тепер робимо висновок - потрібен дизайн-проект чи ні.

Ми пропонуємо професійно виконаний дизайн-проект від компанії МЕТЕР.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]