ЖК «Art House» – це сучасний 8-ми секційний будинок по вулиці Михайла Максимовича (Трутенка), 3. Він цікавий тим, що в кожній квартирі встановлено систему розумного будинку CLAP.

За допомогою даної розробки можна оплачувати рахунки онлайн, змінювати температуру в приміщенні, відповідати по домофону, змінювати режими опалення та включати сигналізацію.

Навколо є все необхідне для комфортного життя: розвинена інфраструктура, прекрасна природа, гарна транспортна розв'язка.

Зміст:
1. Купуємо житло
2. Замовляємо дизайн
3. Робимо ремонт у ЖК «Art House»

1. Купуємо житло

Здійснюючи такий важливий крок, слід з величезною відповідальністю підходити до кожної деталі. Щоб не шкодувати про покупку, зверніть увагу на наступне:

 1. 1. Вартість. Квартири в ЖК «Art House» відносяться до середньої цінової категорії та належать до комфорт-класу. Ціна стартує від 21 000 долл/кв.м. З огляду на близькість метро – це цілком розумне капіталовкладення.
 2. 2. Забудовник. Реалізацією проекту займається всеукраїнський відомий гігант «Укрбуд». Нині компанія здала в експлуатацію 61 будинок, це означає, що сотні тисяч щасливих новоселів отримали ключі від своїх квартир.
 3. 3. Інфраструктура. Голосіївський район може похвалитися великою кількістю шкільних і дошкільних установ, парками, розвиненою транспортною мережею.
 4. 4. Паркування. Комплекс має власний підземний паркінг.

Квартири в ЖК «Art House» – це надійна інвестиція в нерухомість і прекрасне місце для проживання всією сім'єю.

2. Замовляємо дизайн

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує дизайн квартири в ЖК «Art House» на будь-який гаманець. Сума на послуги стартує від 200 грн/кв.м, а іноді розробку інтер'єру можна отримати й зовсім безкоштовно. Для цього достатньо замовити ремонт квартири в ЖК «Art House» під ключ.

Щоб стати щасливим власником дизайну в ЖК «Art House» потрібно зробити наступне:

 • 1. Подати заявку будь-яким зручним для вас способом (зателефонувавши, зв'язавшись через бізнес-месенджер, залишити свій номер телефону або відправити електронний лист).
 • 2. Пройти консультацію, в ході якої детально розповісти про бажаний інтер'єр.
 • 3. Укласти договір і внести оплату.
 • 4. За необхідності провести ще кілька зустрічей з дизайнером для уточнення всіх деталей і коригування дизайн-проекту квартири в ЖК «Art House».
 • 5. Отримати на руки візуалізацію в 3D Max і повний набір креслярських документів.

3. Робимо ремонт у ЖК «Art House»

Комплексний ремонт квартир у ЖК «Art House» передбачає:

 • безкоштовний виїзд майстра на об'єкт для зняття замірів;
 • складання кошторису, планування графіка, підготовка договору;
 • оформлення дозволів по переплануванню у відповідних органах;
 • проведення ремонту квартири в житловому комплексі «Art House» з використанням безпечних матеріалів у відповідності з будівельними нормами;
 • здача об'єкту в термін з наданням гарантій.

Остаточна сума та терміни розраховуються в індивідуальному порядку, оскільки кожен об'єкт має різний рівень складності, масштаб, терміновість.

В скільки приблизно вам обійдеться ремонт у квартирі ЖК «Art House» від МЕТЕР ви можете порахувати самостійно в розділі «Калькулятор ремонту». Це будуть дещо усереднені дані. Більш точний кошторис можна отримати, запросивши на об'єкт фахівця для зняття замірів або відправивши на електронну пошту дизайн-проект.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]