Ремонт класу "Преміум". ЖК «Галактика».
м. Київ, вул. Сверстюка 6в, 2 кімнатна кв. 67.4 м2

Фото до ремонтУ

Фото ПІСЛЯ ремонта

КРЕСЛЕННЯ

 

 

Ремонт преміум класу «під ключ»

Ремонт «під ключ» в даний час набуває все більшої популярності. Це обґрунтовано тим, що це:

 • Зручно – ведення проекту на всіх стадіях здійснюється одним фахівцем, здатним вирішувати будь-які питання. В кінцевому результаті ви отримуєте ексклюзивну та комфортну квартиру, повністю облаштовану та укомплектовану.
 • Вигідно – замовлення повного обсягу професійних ремонтних послуг у компанії МЕТЕР коштує набагато дешевше. Партнерські програми з виробниками та постачальниками є гарантом доступних цін для наших клієнтів.


Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР здатна не лише надати ремонтні послуги різного класу в повному обсязі, а й розробити візуалізацію та весь перелік необхідних робочих креслень.


Зміст:
1. Як зробити оперативно, якісно та недорого ремонт преміум класу в ЖК «Галактика»
2. Тонкості престижного ремонту
3. Переваги комплексу ремонтних послуг від МЕТЕР

1. Як зробити оперативно, якісно та недорого ремонт преміум класу в ЖК «Галактика»

Вирішити це завдання можна 3 варіантами:

 • Доступним. Суть такого способу. Найняти фахівців з оголошення в першій газеті, що трапилася, або в інтернеті. Однак, можна отримати непередбачуваний результат. До того ж, необхідно враховувати, що такі наймані «фахівці» досить часто зникають після отримання першого завдатку.
 • Економним. Більшість чоловіків вважають, що руки у них виростають із потрібного місця. Тому приступають до виконання ремонту. Але прокладати електропроводку, шпаклювати стелі і стіни, клеїти шпалери, укладати покриття для підлоги, монтувати сантехніку, збирати і встановлювати меблі вийти тільки вечорами або вихідними. А де брати час на купівлю та доставку необхідних оздоблювальних матеріалів. В результаті такий "довгобуд" розтягнеться на кілька років.
 • Оптимальним. Найбільш розумний варіант вирішення такого завдання – звернутися до спеціалізованої фірми.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР має бездоганну професійну репутацію. Фірма на столичному ринку ремонту нерухомості перебуває вже понад десять років. Такий великий термін успішної діяльності говорить багато про що: законність, надійність, лояльне ставлення до клієнтів, високу якість виконаних робіт, суворе дотримання термінів їх виконання, надання гарантій на всі послуги.

2. Тонкості престижного ремонту

Ремонтні роботи у 2-х кімнатній квартирі площею 67,4 м2 у ЖК «Галактика» здійснювалися за наступним алгоритмом:

1. Використовуючи спеціальну програму 3D Max, наші кваліфіковані фахівці розробили візуалізацію дизайну інтер'єру з детальною деталізацією кожного елемента. При створенні наочного уявлення було враховано геометричні параметри всіх предметів, характеристики оздоблювальних матеріалів, джерела освітлення. Виходять високоякісні зображення, є можливість отримати їхню якісну роздруківку.

2. Опрацьован докладний пакет робочих креслень:

 • плани перегородок, що зводяться, фальшстен;
 • облаштування дверних отворів;
 • схеми прокладання кабелів та електропроводів;
 • специфікації обробки стель та стін;
 • укладання підлогових покриттів;
 • встановлення сантехнічного обладнання;
 • схеми монтажу радіаторів опалення та кондиціонерів.

3. Здійснено повний комплекс будівельних робіт. Проведено прокладання нових сантехнічних труб, повністю замінено електропроводку, шпаклівка стель і стін, стяжку підлоги, зведено нові перегородки. Встановлено нові радіатори опалення. Покладено якісне покриття для підлоги. Змонтовано та підключено сантехнічне обладнання, кондиціонер спліт системи. Зібрано та встановлено кухонний гарнітур. Створено оригінальну та стильну систему освітлення.

3. Переваги комплексу ремонтних послуг від МЕТЕР

Здійснити ремонт квартири в повному обсязі із залученням одного навіть професійного фахівця – завдання реально неможливе. Виконати такий обсяг робіт на високому професійному рівні здатна ціла команда кваліфікованих майстрів МЕТЕР. У зв'язку з цим дедалі більше людей користується послугами комплексного ремонту.

Штат Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР укомплектований професійними вузькоспеціалізованими майстрами. Фахівці компанії виконають дизайнерський ремонт «під ключ» для досягнення найбільш ефективного результату проведення ремонтних послуг:

 • усі роботи здійснюються оперативно та в обумовлені договором терміни;
 • 100% впевненість у якості та екологічності застосовуваних оздоблювальних матеріалів;
 • заощаджуються такі важливі ресурси, як: нерви, гроші, час;
 • повна відповідальність за проведені ремонтні послуги з гарантією.

Виконані ремонтні послуги у 2-х кімнатній квартирі у ЖК «Галактика» дозволили оригінально підкреслити тонкий смак та індивідуальність замовника. Ми змогли створити оптимальний мікроклімат, в результаті застосування нових технологій та якісних екологічно безпечних матеріалів, комфортні умови для творчості та відпочинку.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, МЕТЕР гарантує унікальність розробленого дизайну проекту. Ремонт преміум класу під ключ - це найкращий спосіб створення вишукано стильного інтер'єру вашої квартири. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]