Ремонт класу "Люкс" м. Київ. вул. Пушкінська
4-х кімнатна квартира. Площа - 141,29м2

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ

 

ПАКЕТ КРЕСЛЕНЬ

 

фотофіксація об'єкту
 
 

 

Чим елітний ремонт відрізняється від звичайного?

Ремонт – справа тонка і, приступаючи до реалізації, слід знати всі особливості та нюанси. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує на вибір 4 варіанти ремонту: «Стандарт», «Люкс», «Косметичний» і «Преміум». Чим же ремонт люкс-класу відрізняється від всіх інших?

Зміст:
1. Особливості елітного ремонту
2. Ремонт чотирикімнатної квартири
3. Елітний ремонт від МЕТЕР

1. Особливості елітного ремонту

Основні відмінності можна звести до наступних:

1. Реалізація практично будь-яких рішень. Це можуть бути скляна підлога, стіна з акваріума, фонтан в приміщенні або будь-які інші нестандартні інтер'єрні рішення. Сюди ж входить розробка унікального перепланування, установка арок, ніш і отворів.

2. Використання ексклюзивних матеріалів. До процесу залучаються фахівці, які вміють працювати з такими дорогими матеріалами, як: мармур, кришталь, граніт, червоне дерево та інші цінні породи деревини. Ви можете замовити художній розпис на стінах, об'ємні картини, мозаїчне полотно й вітражі. Все це висококласні майстри віртуозно втілять в життя.

3. Високоякісне обслуговування. VIP клієнти компанії отримують індивідуальне обслуговування, в рамках якого їм призначається фахівець, що веде проект від початку й до кінця.

4. Все включено. Замовляючи дизайн і ремонт класу «Люкс», клієнт отримує в результаті повністю укомплектовану квартиру. Єдине що від нього вимагається – це висловити свої побажання та чітко дотримуватися графіку фінансування. Це дуже зручно, оскільки зберігається величезна кількість особистого часу й нервів.

Фото елітного ремонту від Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР можна подивитися в розділі «Портфоліо».

2. Ремонт чотирикімнатної квартири

Дизайнери дуже відповідально підійшли до виконання завдання та розробили детально промальовану візуалізацію в форматі 3D Max. Велику увагу приділено облаштуванню еркера, де буде приємно пити каву в будь-який час року.

Значно оживляють інтер'єр зелені рослини. Елегантний стиль надають розкішні портьєри, декоративні глянцеві вставки на стіні, багаторівневі гіпсокартонові стелі, розсувні двері-купе в дерев'яній оправі.

Дизайнер зміг вдало обіграти простір, в якому кожна кімната плавно перетікає з однієї в іншу.

На особливу увагу заслуговує дитяча кімната: тут є все необхідне і водночас простір не перевантажено зайвими деталями. Спальня швидше нагадує розкішний будуар, ніж притулок на ніч. Тут передбачений і куточок для макіяжу, і місце для читання, перегляду телебачення, заняття спортом.

3. Елітний ремонт від МЕТЕР

Співпраця з Майстернею ремонту інтер'єрів надає такі переваги:

1. Максимальна відповідність готового результату початковому ескізу.

2. Повний контроль і прозорість на всіх етапах ремонту від розробки креслень до закупівлі оздоблювальних матеріалів і меблів. Клієнт може, як особисто бути присутнім на закупівлі, так і доручити цю справу досвідченим фахівцям. Елітний ремонт дозволяє надати житлу розкіш, зручність і індивідуальність.

3. Використовуються тільки високоякісні екологічні матеріали та сучасні технології.

Приблизну вартість можна дізнатися в розділі «Ціни», але більш точний кошторис складе фахівець тільки після зняття замірів. Обов'язково відвідайте розділ «Портфоліо» – там ви зможете надихнутися інтер'єрами й щось підібрати собі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]