Ремонт класу "Преміум". Дизайн проект "Преміум".
м.Київ вул. Волгоградська 29-А, 2-х кімнатнатна кв. 45,5 м2

Візуалізація інтер'єру

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

 

Ремонт по вул. Волгоградській, 29-А: як це було

Перед майстрами Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР стояло досить непросте завдання: зробити ремонт «Преміум» класу у 2-кімнатній квартирі старого будинку із залізобетонних панелей. Якість радянського виробництва залишає бажати кращого. Криві стіни та стелі значно ускладнюють роботу. Що ж було зроблено?

Зміст:
1. 3D візуалізація інтер'єру
2. Поетапність ремонтних робіт
3. Ремонт від компанії МЕТЕР – це вигідно

1. 3D візуалізація інтер'єру

Послуга передбачає створення максимально реалістичного зображення майбутнього житла. Готовий результат являє собою фотографії з детальним зображенням інтер'єру: меблів, рослин, освітлення, сантехніки, текстилю й підлогових покриттів.

Візуалізація створює віртуальний простір, в якому можна повернутися на 360 градусів, прогулятися по кімнаті, поглянути на стелю або підлогу. Можна наблизити картинку й ретельно розглянути кожен предмет на поличці.

Замовник віддав перевагу дизайн-проект «Преміум», в який входить не тільки візуалізація в 3D Max, а й пакет робочих креслень.

Для економії простору санвузол і ванну вирішено було об'єднати в єдиний простір. Завдяки цьому в кімнаті помістився не лише умивальник, унітаз, душова кабіна, але й пральна машинка з сушкою для рушників.

На кухні додаткова робоча зона утворилася завдяки монтажу широкого підвіконня та вдалому розташуванню меблів. Гостьова умовно поділена на дві зони: зону відпочинку (перегляду телебачення) й обідню зону.

У спальні величезна шафа-купе на всю стіну дозволяє приховати від сторонніх очей одяг, взуття та аксесуари. Класичний стиль підкреслює хороший смак господарів і візуально збільшує простір.

2. Поетапність ремонтних робіт

Слід зазначити, що до здійснення безпосереднього ремонту вже був зроблений великий обсяг роботи: зняті виміри, проведені консультації, складено кошторис, здійснено необхідні розрахунки, складений план фінансових вливань і поетапного виконання ремонтних робіт. Обов'язковою умовою є укладення договору.

Майстри компанії МЕТЕР відповідально підійшли до свого завдання, в процесі роботи були виконані наступні кроки:

 • демонтаж старого інтер'єру (штукатурки, шпалер, підлогового покриття, кахлю, міжкімнатних дверей);
 • заведення комунікацій (кабелів електрики, ТБ та Інтернету, труб водопостачання й каналізації);
 • монтаж міжкімнатних дверей, вікон;
 • штукатурні роботи;
 • стяжка підлоги;
 • установка гіпсокартонних стель;
 • обклеювання шпалер, фарбування стель;
 • укладання підлоги та стін;
 • доставлення й установка меблів.

Також проведений монтаж сантехніки, установка труб, нагрівальної та вентиляційної апаратури. На кухні та в ванній запропоновано покласти практичне покриття – кахельну плитку. Вона прекрасно себе веде в умовах підвищеної вологості, зносостійка, надійна.

3. Ремонт від компанії МЕТЕР – це вигідно

Переваги Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР перед аналогічними компаніями полягає в наступному:

 • Гарантії. Ви отримуєте гарантії на всі види ремонтних робіт.
 • Знижки та акції. Замовляючи ремонт у нас, набір робочих креслень вам дістається в подарунок.
 • Все включено. Крім ремонтних послуг у нас можна замовити авторський нагляд, дизайн-проект, вивезення сміття, закупівлю будматеріалів і меблів.
 • Договір. Наш клієнт захищений на законодавчому рівні, тому що на самому початку співпраці укладається договір, що завірений нотаріально.

Ремонт на вул. Волгоградській, 29-А наочно показує, як справжні майстри можуть зі звичайної «хрущовки» зробити стильні сучасні апартаменти.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]