візуалізація інтер'єру
пакет креслень
фотофіксація об'єкту

Престижний ремонт «під ключ»

Чому останнім часом ремонт «під ключ» став настільки популярний? По-перше, це зручно – від початку до кінця проект веде один фахівець і всі питання вирішуються тільки з ним.

По-друге, це вигідно – як відомо, гуртом завжди дешевше. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує не тільки весь комплекс ремонтних послуг, а й розробку візуалізації та робочих креслень.

Зміст:
1. Комплексний ремонт на прикладі однієї квартири
2. Переваги комплексного ремонту від МЕТЕР
3. Ремонт класу «Преміум»

1. Комплексний ремонт на прикладі однієї квартири

До нас звернувся замовник з проханням розробити дизайн-проект «Престижний» та здійснити ремонт класу «Преміум». Насамперед була створена візуалізація інтер'єру в форматі 3D Max. Вона цікава тим, що дозволяє опрацювати майбутній інтер'єр аж до найдрібніших подробиць.

Саме на цьому етапі можна подивитися, як буде падати світло від приліжкового бра, наскільки впишуться меблі в інтер'єр, підібрати місце розташування кондиціонерів. Інтер'єр було вирішено реалізувати в біло-сірих тонах. Розставити акценти допоміг фіолетовий текстиль: подушки, штори, чохли на стільцях.

План робочих креслень включав схему розеток, розташування сантехнічних приладів, слабкострумових мереж, меблів та обладнання. Також зазначено схематичне розміщення теплої підлоги, розгортки стін в спальні, коридорі, гостьовій, на балконі.

На кухні розгортка стін вказана з урахуванням керамічної плитки. Є специфікація дверних прорізів, план монтажу фальш стін і перегородок. Зазначено місце розташування освітлення, опалювальних приладів, підлогових покриттів, розеток та сантехніки.

Ремонтні роботи почалися з вирівнювання стін шпаклівкою, монтажу гіпсокартонових стель, багетів, плінтусів і кондиціонерів.

У ванній кімнаті традиційно стіни облицьовані плиткою, встановлений бойлер, полички, душова кабіна та прилад для сушіння рушників. Біло-сіра гамма витримана не тільки у вітальні, спальні, але й у ванній з кухнею. Таким чином, дизайнер створив єдиний гармонійний простір.

2. Переваги комплексного ремонту від МЕТЕР

Виконати всі ремонтні роботи у квартирі за допомогою одного фахівця – завдання нереальне. Для цього необхідно мати цілу команду професійних майстрів. Тому все більше людей користується послугами комплексного ремонту.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР містить величезний штат спеціалізованих працівників, завдяки чому ви можете скористатися всіма перевагами ремонту «під ключ»:

  • все виконується швидко та в обумовлені терміни;
  • компанія несе відповідальність за свою діяльність і надає гарантію;
  • ви можете бути впевнені в якості та екологічності використаних матеріалів;
  • економія таких важливих ресурсів, як: час, гроші, нерви.

Сьогодні ремонт «під ключ» – це кращий варіант для оновлення інтер'єру вашої квартири.

3. Ремонт класу «Преміум»

Ремонт квартири класу «Преміум» прекрасно підходить для оновлення інтер'єру, як в новобудові, так і в житлі на вторинному ринку. Даний пакет містить у собі:

  • перепланування;
  • вирівнювання всіх поверхонь (стін, підлог, стель);
  • укладання підлогового покриття: паркету, лінолеуму, ковроліну, ламінату;
  • заведення нової електропроводки;
  • заміна міжкімнатних дверей, а також вікон на металопластикові;
  • установка нових радіаторів опалення.

Високопрофесійні майстри під᾿єднають кондиціонери спліт-систем, заведуть дроти для телебачення, телефону та Інтернету.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]