Ремонт класу "Люкс". Дизайн проект "Ексклюзивний".
ЖК "Парус" м.Київ вул. пр-т Героїв Сталінграда 2

Візуалізація інтер'єру

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

 

Елітний ремонт квартири в ЖК «Парус»

ЖК «Парус» розташовується прямо на столичній Оболонській набережній. Квартира знаходиться в престижному новому будинку 2008 року. Житло дісталося в стані «після будівельників».

Зміст:
1. Як зробити ремонт в ЖК «Парус»?
2. Що було зроблено в процесі ремонту?
3. Якщо ремонт в ЖК «Парус», то тільки в МЕТЕР

1. Як зробити ремонт в ЖК «Парус»?

Є 3 варіанти розв’язання цієї проблеми:

1. Доступний. Він полягає в тому, щоб взяти першу-ліпшу газету з оголошеннями про ремонт і найняти фахівця. Однак слід враховувати, що кінцевий варіант непередбачуваний і дуже часто такі наймані робітники зникають разом із завдатком.

2. Економний. Багато чоловіків вирішують, що руки у них ростуть з того місця, що треба й самі приступають до ремонту. Такий «довгобуд» затягується на роки, оскільки замішувати цемент і клеїти шпалери доводиться вечорами або у вихідні дні.

3. Оптимальний. Найрозумнішим буде звернутися в спеціалізовану компанію.

Однією з організацій, що заслуговує на увагу є Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Компанія присутня на столичному ринку нерухомості вже більше десятка років. А це говорить багато про що: про надійність, якість, лояльності клієнтів і законність діяльності.

2. Що було зроблено в процесі ремонту?

1. Візуалізація. Перш за все, наші дизайнери розробили візуалізацію інтер'єру в 3D Max. Замовник вибрав один з кращих варіантів – дизайн-проект «Ексклюзивний». Він дозволяє створювати унікальні інтер'єри з обробкою з натурального каменю, деревини.

В процесі роботи враховані всі побажання замовника. В приміщенні присутнє велике дзеркало в позолоченій оправі, люстри, мозаїчна плитка, скляні перегородки, мармурова підлога.

Привертає увагу дорогий текстиль, оригінальні світильники, багаторівневі стелі. Білі стіни й світлі меблі візуально розширюють простір. Вітальня виконана в оливково-коричневих тонах.

Родзинкою спальні став велике, м'яке підвіконня, на якому можна посидіти з чашкою кави або почитати цікаву книгу.

2. Пакет креслень. Він включає композиційний план, план стелі з прив'язкою молдингів і карнизів, детальну розкладку плитки для підлоги в коридорі та вітальні, план демонтажу й зведення перегородок. Також зазначено розміщення меблів, освітлення, розеток і вимикачів. Дизайнери схематично зобразили покриття для підлоги.

3. Весь комплекс ремонтних робіт. На стінах і стелі була розведена структура, на яку прикріплені гіпсокартонові листи. Стіни оштукатурені, заведений електричний кабель. На балконній частині покладена електрична тепла підлога. Дворівнева підвісна стеля дозволила заховати комунікації. Підлогу з підігрівом також встановлено у ванній кімнаті.

3. Якщо ремонт в ЖК «Парус», то тільки в МЕТЕР

Компанія МЕТЕР володіє достатнім рівнем професіоналізму, для того, щоб зробити професійний елітний ремонт. Кваліфікація майстрів дозволяє працювати з деревиною цінних порід, кришталем, склом і мармуром. Наші дизайнери розробляють дійсно ексклюзивні інтер'єри, а майстри компанії втілюють їх в життя.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР славиться надійністю. Тисячі вдячних клієнтів довірилися нам і не прогадали. Розкішний інтер'єр захоплює гостей і радує постояльців будинку.

Серед переваг компанії надійність, якісний ремонт, професійні співробітники, великий досвід роботи, наявність сайту та портфоліо. Вельми зручно, що тут можна замовити повний комплекс робіт від візуалізації інтер'єру та розробки пакету робочих креслень до виконання ремонту й завезення меблів.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]