Дизайн проект "Престижний", м.Васильків
ЖК Столичний, вул.Декабристів. Площа:97,6 м2

 

візуалізація інтер'єру

 

 

пакет креслень

 

 

 

Як не пошкодувати про зроблений ремонт?

Іноді трапляються такі ситуації: мешканці довгий час мріють про ремонт, обирають шпалери, меблі, люстри та штори. Потім замовляють ремонт в профільній компанії або ж виконують самі, а коли заходять в свіжовідремонтовану кімнату, то не можуть стримати сліз від розчарування. Що ж відбувається?

Зміст

1. Головна помилка в ремонті

2. Як уникнути розчарування в ремонті

3. Дизайн квартири на вул. Декабристів в ЖК «Столичний»

1. Головна помилка в ремонті

Навіть якщо всі роботи виконані ідеально: стіни рівні, стиків на шпалерах немає, ламінат змонтований акуратно – це ще не гарантія того, що ви залишитеся задоволені ремонтом квартири. Адже перше, що кидається в очі – це поєднання меблів, кольорів, аксесуарів.

Дуже часто трапляється, що замовнику сподобалася якась річ в магазині, будь-то диван або штори. Але в момент покупки далеко не кожен замислюється, наскільки гармонійно виглядатиме цей предмет в інтер'єрі. Адже дуже важливо не перевантажити простір, створити затишок і комфорт.

Ще одна проблема – освітлення в будівельних магазинах. Прагнучи показати товари в кращому вигляді, торговельні майданчики облаштовують безліччю освітлювальний приладів. Це може істотно змінити відтінок і сприйняття матеріалу.

Бували випадки, коли замовник обрав шпалери в магазині, а потім відмовлявся вірити, що поклеєні в його квартирі рулони один і той же товар. Рекомендуємо звернути увагу на те, як будуть виглядати шпалери при природному освітленні.

Така ж ситуація відбувається з фарбою, ламінатом, шторами, оббивкою меблів. Те, що красиво виглядало в магазині, може в загальному просторі створювати нісенітницю та несмак.

2. Як уникнути розчарування в ремонті

Щоб уявити, як буде виглядати житло після ремонту потрібно володіти дивовижним уявою й точною передачею кольору. Однак навіть у цьому випадку ви не застраховані від того, що куплена сіра фарба не буде віддавати рожевим або зеленим підтоном.

Найоптимальнішим рішенням буде звернутися до професіоналів – Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Тут працюють дипломовані фахівці, які за допомогою візуалізації 3D Max представлять кінцевий варіант майбутнього ремонту.

Дизайнери скрупульозно підбирають поєднання кольорів, розставляють колірні акценти, дотримуються стильового рішення.

Компанія МЕТЕР співпрацює з перевіреними виробниками та постачальниками, а це значить, що майстри знають, як проявить себе той чи інший матеріал.

3. Дизайн квартири на вул. Декабристів в ЖК «Столичний»

Щоб не бути голослівними представляємо розроблену візуалізацію інтер'єру з набором креслень для двокімнатної квартири в ЖК «Столичний» по вул. Декабристів.

У наведеному прикладі можна помітити: наскільки якісно опрацьовані деталі, підібране колірне рішення, витриманий загальний стиль квартири.

Клієнт отримує на руки вже розроблений дизайн-проект. Переглядаючи 3-6 ракурсів кожної кімнати, замовник здійснює віртуальну прогулянку по своєму житлу. Важливим є той факт, що на етапі розробки дизайн-проекту можна абсолютно безкоштовно поміняти колір шпалер, переставити меблі, зробити перестановку. По закінченню ремонту ці ж маніпуляції виллються в суттєву суму.

Не повторюйте помилок тисяч людей, які відчули справжній шок і розчарування після завершення ремонту. Розробка дизайн-проекту істотно заощаджує час, бюджет і ті самі нервові клітини, які не відновлюються.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]