Дизайн проект "Типовий". Ремонт класу "Стандарт".
м.Київ вул. Закревського, 98-В, 2-х кімнатна квартира 61,5 м2

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

Специфіка ремонту в новобудові

  Отримуючи ключі від своєї квартири, багато новоселів передчувають радісне заселення. Однак реальність далека від їх бажань. На практиці виявляється, що в'їхати у власне житло вийде не так швидко, адже найчастіше квартири здаються в стані після будівельників.
Так вийшло і з нашим клієнтом, який придбав двокімнатну квартиру по вулиці Закревського, 98 B.

Зміст:
1. Чим ремонт в новобудові відрізняється від звичайного
2. Ремонт на Закревського: що, як і за скільки
3. МЕТЕР – лідер ремонту в новобудовах

1. Чим ремонт в новобудові відрізняється від звичайного

 Найголовніше, що впадає в очі – це відсутність демонтажних робіт. Дійсно, немає потреби демонтувати старі вікна, двері, підлогу та настінні покриття.
Другою особливістю є усадка. Щоб фундамент і стіни будинку сіли потрібно 2-3 роки. Однак чекати стільки часу ніхто не буде. На допомогу будівельникам прийшли новітні технологічні розробки й сьогодні представлена велика кількість професійних добавок для підвищення пластичності складів.
Справжнім випробуванням для свіжезробленого ремонту може стати сусідський ремонт. Новому інтер'єру точно не піде на користь пил з вентиляційного каналу, вібрація від перфоратора, протікання труб. Масове виконання ремонту в сусідніх квартирах тягне за собою нову усадку будинку під вагою залитої стяжки.
Всі ці особливості потрібно знати та вміти ліквідувати їх наслідки.

2. Ремонт на Закревського: що, як і за скільки

 Приступаючи до ремонту, фахівці Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР враховують особливості робіт в новобудові.
Дизайнери розробили проект «Типовий», який включає пакет робочих креслень. Оскільки замовник віддав перевагу виконати весь комплекс безпосередньо в нашій компанії, то дизайн-проект дістався йому в подарунок.
Креслення є найважливішим етапом ремонту й допомагають істотно заощадити такі важливі ресурси, як час, гроші, робочу силу.
Ремонт розпочався з розведення електропроводки по кожній кімнаті. А також закладенню каналізації та водопровідних труб до місць, де будуть розташовуватися крани й зливні отвори.
Був споруджений короб для ванної – це зробило її стійкішою, естетичною та додало практичності, адже в коробі можна заховати миючі засоби. Оштукатурені стіни були зашпакльовані й вирівняні по маяках.
На представлених фото можна помітити, що роботи виконані дуже якісно, акуратно, з дотриманням всіх норм і технологій.
Клієнт зупинився на ремонті класу «Стандарт», який починається від 2000 грн / кв.м. й ідеально підходить для ремонту в нових квартирах.

3. МЕТЕР – лідер ремонту в новобудовах

 За роки роботи компанія відточили ідеальну схему співпраці, яка включає:
1. Виконання комплексу робіт. Клієнт укладає договір з однією компанією, яка несе відповідальність за все, що відбувається в його житлі. Це гарантує, що все буде виконано в затверджені терміни, з дотриманням високої якості.
2. Надання плану. Даний документ передбачає вказівку поетапності робіт і дає можливість безпосередньо стежити за всім процесом.
3. Вантажні послуги. З нами клієнт не переймається за вивезення сміття, доставлення оздоблювальних і чорнових будматеріалів, завантаження, підйом на поверхи меблів, сантехніки, текстилю.
4. Лояльна цінова політика. Організація надає 4 варіанти ремонту з різною вартістю та обсягом виконаних послуг.
МЕТЕР – найкраще рішення для вашої новенької квартири.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]