Дизайн проект "Ексклюзивний". Ремонт класу "Преміум".
м.Київ вул. Закревського 95-А, 2-х кімнатна квартира 74,33 м2

Візуалізація інтер'єру

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

 

Ремонт квартири на вулиці Закревського 95-А від компанії МЕТЕР

У Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР звернулися власники двокімнатної квартири площею 74, 33 кв.м. по вул. Закревського 95-А, що в житловому комплексі «Милославичі» на Троєщині.

Сам комплекс знаходиться в дуже мальовничому місці поруч з центральними об'єктами соціальної інфраструктури: магазинами, дошкільними та шкільними навчальними закладами, зупинками громадського транспорту. Що було зроблено?

Зміст:
1. Візуалізація
2. Повний пакет креслень
3. Ремонт квартири по вул. Закревського 95-А

1. Візуалізація

Простим і надійним способом побачити майбутній інтер'єр ще задовго до початку ремонтних робіт є візуалізація в форматі 3D max. Подібна послуга дає можливість пограти фарбами, переставити меблі, змінити фіранки й аксесуари. Й все це без фінансових і фізичних витрат.

Завдяки візуалізації можна розглянути найменшу деталь свого майбутнього інтер'єру. Це дозволяє ідеально підібрати кожен предмет, і заздалегідь зрозуміти наскільки гармонійно все буде поєднуватися. Дизайнери компанії МЕТЕР розробили візуалізацію інтер'єру для квартири по вул. Закревського 95-А.

В ході роботи вони:

  • провели кілька консультацій;
  • підібрали стильове й колірне рішення;
  • продумали зонування (зони відпочинку, роботи, прийому та готування їжі);
  • розробили гармонійне рішення;
  • реалізували проект ув форматі 3D Max.

Завдяки кропіткій роботі фахівців і відпрацьованим механізмам, клієнт отримує готову роботу в максимально короткий термін і за адекватну ціну.

2. Повний пакет креслень

Дизайнери створили обмірний набір креслення до перепланування, в якому вказали наявні перегородки, стіни й металопластикові конструкції. Масштаб обраний 1:50.

Схема слабкострумових мереж була узгоджена з постачальником устаткування. В план опалення та кондиціонування внесені радіатор опалення, зовнішній і внутрішній блок кондиціонера.

Ретельно пророблений план сантехнічних приладів враховує: унітаз, бойлер, ванну, умивальник, сушку для рушників, інсталяцію для унітаза, змішувач для ванни, мийку, пральну машину. Схематично вказані виходи гарячої та холодної води, діаметр каналізаційної труби.

Також пакет креслень включає план підлогових покриттів, дверних прорізів, розгортку по стінах, фінішну обробку стін. Прописаний план монтажу та демонтажу деталей приміщення.

Ще до початку ремонту квартири замовник отримав на руки план з розставлянням меблів і устаткування. А також мав уявлення про те, як буде виглядати стеля, освітлення, вимикачі та електричні розетки.

3. Ремонт квартири по вул. Закревського 95-А

Наші фахівці зайшли у квартиру, яка на той момент перебувала в стані «після будівельників». Насамперед робітники завели електрику: проштробити стіни для майбутньої електропроводки, розмістили кабель для вимикачів, розеток і освітлення.

Стіни покрили сіткою, заштукатурили та вирівняли по маяках. Були заведені труби холодної, гарячої води та каналізації до умивальників, ванни й унітазу.

Замовник для стелі обрав багаторівневу нестандартну гіпсокартонову конструкцію. Ускладнило ситуацію приміщення неправильної форми, однак для справжніх фахівців немає нездійсненних рішень.

Згідно з проектом у ванній кімнаті був змонтований електрична тепла підлога. В спальні майстри спорудили складну декоративну гіпсокартонову конструкцію. На особливу увагу заслуговує напівкругла перегородка з трьома наскрізними нішами. Вона вдало пов'язує весь простір і повторює вигини дворівневого стелі.

Компанія МЕТЕР – це професіоналізм і увага до деталей!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]