Дизайн проект "Престижний", м.Київ, вул.Сагайдака
Площа:103,86 м2

 

візуалізація інтер'єру

 

 

пакет креслень

 

 

 

Якщо замовляти дизайн-проект, то тільки в МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР входить в число кращих будівельно-дизайнерських компаній Києва. За понад 10-ти річний досвід роботи вона прекрасно себе зарекомендувала й створила бездоганну репутацію.

Зміст

1. Переваги МЕТЕР

2. Приклад дизайн-проекту на вул. Сагайдака

3. Скільки коштує інтер'єр від дипломованого дизайнера?

1. Переваги МЕТЕР

МЕТЕР – це комплексний підхід створення технічних документів і естетично привабливих проектів. А також:

1. Розробка сучасного дизайну з індивідуальним підходом. В ході співпраці відбувається пошук ідеальних естетичних рішень, які вирішують потреби кожного члена сім'ї.

2. Істотна економія ресурсів. Ретельно розроблений дизайн-проект позбавляє від переробок, а авторський нагляд дозволяє втілити задумане до дрібниць.

3. Надійність інженерних рішень. Величезний досвід і сотні виконаних замовлень дозволяють створювати дійсно безпечні та довговічні проекти з використанням якісних будівельних матеріалів.

4. Авторський супровід. За бажанням замовника компанія здійснює контроль виконуваного ремонту та стежить за тим, щоб всі інженерні системи та дизайнерські рішення були коректно реалізовані.

У розділі «Портфоліо» ви знайдете десятки втілених в життя проектів. Вони дозволяють наочно уявити, що ви отримаєте в результаті. Кожна кімната показана в 3-4 ракурсах. Розглядаючи зображення, ви ніби переміщуєтесь по квартирі.

2. Приклад дизайн-проекту на вул. Сагайдака

Перед дизайнерами компанії постала непроста й в той же час цікава задача: розробити дизайн-проект «Престижний» для трикімнатної квартири. Замовнику припав до душі сучасний мінімалістичний стиль з нотками хай-тека.

В інтер'єрі присутня велика кількість хромованих деталей, скляних поверхонь і мінімум декору. Особливий шик надають глянцеві натяжні стелі та чорно-білі меблі. Кольоровим акцентом у вітальні виступили бузковий килим і барвисті жалюзі.

Родзинкою приміщення стало крісло-кокон з оргскла. Стеля в дитячій кімнаті нагадує зоряне небо, а підвіконня – галявину. Значно пожвавили простір кімнатні квіти.

Зони вдало поділені за допомогою точкового підсвічування на стелі. Чорно-білий стиль простежується в оформленні ванної кімнати та коридору. На кухні до монохромного оздоблення додався яскраво-червоний відтінок. Досить оригінально виглядають червоні панелі, стільці та освітлювальні прилади.

3. Скільки коштує інтер'єр від дипломованого дизайнера?

МЕТЕР надає своїм клієнтам на вибір відразу 3 варіанти дизайну квартири:

1. «Ексклюзивний». Він підійде для тих, хто хоче створити унікальний інтер'єр з використанням кришталю, мармуру, червоного дерева, шовку та парчі.

2. «Престижний». Даний варіант втілює ідеальне співвідношення ціни та обсягу наданих послуг. За цілком доступну вартість клієнт отримує візуалізацію в 3D Max і повний набір робочих креслень. Отримані інтер'єри відрізняються сучасністю, простотою та комфортність.

3. «Типовий склад робочих креслень». У самий бюджетний варіант входять всі необхідні технічні документи без візуалізації інтер'єру. На кресленнях схематично зображена розстановка меблів, сантехніки та освітлювальних приладів, тип покриття для підлоги, перепланування та ін.

Інтер'єр від МЕТЕР – це професійно, доступно та креативно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]