Дизайн проект "Престижний", м. Київ, вул. Регенераторна
Площа:43,11 м2

 

візуалізація інтер'єру

 

 

пакет креслень

 

 

 

Навіщо потрібно замовляти дизайн-проект

Будь-який професійний ремонт починається з проекту. Без попереднього плану і креслень неможливо пошити костюм, збудувати дах. Так чому ж багато хто вважає, що заведення комунікацій, розведення електропроводки та монтаж багаторівневих стель можливе без креслень?

Хаотично обставлений простір поступово відходить у минуле. Все більше людей хочуть жити в красивому, зручному й комфортному житлі.

Зміст

1. Складова дизайн-проекту

2. Що може запропонувати МЕТЕР

3. «Престижний» дизайн-проект на вул. Регенераторна

1. Складова дизайн-проекту

Класичний проект складається з 3D візуалізації та креслярських документів. Візуалізація являє собою реалістичне фотозображення майбутнього житла. Ступінь опрацьованості деталей настільки висока, що створюється враження гіперреалістичності. Кожна кімната має від 3 до 6 ракурсів, завдяки чому від пильного погляду не сховається жоден куточок.

Креслярська документація включає плани монтажу, демонтажу, освітлення, опалення, кондиціонування та ін. У документах значиться схема підлогових покриттів, план дверних прорізів, розгортка по стінах, паспорт фінішної обробки стін, обмірне креслення після перепланування.

Чітко прописане місцерозташування та кількість радіаторів опалення, кондиціонерів, розеток, точок освітлення, вимикачів. Фактично це шпаргалка для майбутнього ремонту. Кожен фахівець, беручи в руки креслення, чітко розуміє, що й де буде розміщуватися, скільки потрібно матеріалів, в якій послідовності виконуватимуться роботи.

Всі разом істотно заощаджує час, гроші, зводить до мінімуму перероблювання та непорозуміння.

2. Що може запропонувати МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів розробляє барвисті візуалізації в форматі 3D Max і професійні пакети креслень. Для зручності клієнтів було виділено 3 варіанти дизайну квартир:

1. «Типовий». Його перевагами є доступна вартість і вичерпний набір робочих креслень для будівельників.

2. «Престижний». Це найпопулярніший дизайн, який привертає увагу наявністю візуалізації та повним набором технічної документації.

3. «Ексклюзивний». Від попередніх варіантів проект відрізняється створенням унікальних інтер'єрів з використанням дорогих оздоблювальних матеріалів: червоного дерева, кришталю, натурального каменю.

Проекти відрізняються ціною і наданим обсягом послуг. Однак це не впливає на якість роботи – все виконано на високому професійному рівні.

3. «Престижний» дизайн-проект на вул. Регенераторна

У портфоліо представлений пакет креслень і візуалізація інтер'єру просторої однокімнатної квартири площею 43,11 квадратних метрів. Всі приміщення виконано в теплих, пастельних тонах: бежевому, коричневому, пісочному. В спальні яскравими акцентами виступили стілець, декоративне панно та текстиль. Значно оживили інтер'єр живі квіти.

Житло вийшло досить затишне, простежується індивідуальність господаря. Завдяки використанню текстури дерева на кухонних панелях, шафах і в дизайні плитки приміщення набуло особливого комфорту та теплоти.

У пакеті креслень міститься експлікація приміщень із зазначенням площі кожної кімнати. Також є плани слабкострумових мереж, опалювальної та кондиційної систем, схема розміщення сантехнічних приладів. З клієнтом заздалегідь було обговорено, де буде знаходитися ванна, бойлер, умивальник, унітаз, мийка та пральна машина.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]