Дизайн проект квартири «Престижний»
Площа: 55.2 м2 ЖК Липинки, м.Київ вул. Данченко 26А

 

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ

 

Пакет креслень

 

Поспішаємо представити новий дизайн-проект квартири «Престижний» від Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Проект був розроблений для квартири в ЖК «Липинки», що по вул. Данченко 26А.

Складність полягала в тому, що на невеликій площі 55,2 кв. м потрібно було вмістити кухню, спальню, вітальню і коридор. Щоб візуально розширити простір, прийнято рішення кухню об'єднати з вітальньою.

Це дало можливість запрошувати великі компанії та проводити вечірки. Замовником виступив молодий чоловік, який любить подорожувати й займається спортом.

Зміст

1. З чого починається візуалізація?

2. Послідовність складання проекту

3. Чому нас рекомендують?

1. З чого починається візуалізація?

Пакет «Преміум» містить в собі 3D візуалізацію. Це тривимірне зображення, завдяки якому можна розглянути найдрібніші деталі майбутнього інтер'єру. Ще задовго до ремонту підбирається колірна гамма, матеріали, розставляються меблі та предмети інтер'єру.

Як правило, дизайн в ЖК «Липинки» замовляють при виконанні косметичного або капітального ремонту, перед переплануванням і при в'їзді в новобуд.

Візуалізація інтер'єру – це надійний спосіб заздалегідь передбачити всі нюанси та зробити своє житло максимально комфортним і затишним.

Дизайн-проект квартири в ЖК «Липинки» був виконаний в біло-зелених тонах. В якості підлогового покриття вибір припав на ламінат, який плавно переходить на стіну. Такий спосіб вдало гармонізує простір.

Великі вікна до підлоги наповнюють житло світлом. Дизайнер відмовився від звичних радіаторів і встановив сучасні системи, які монтуються в підлогу.

За бажанням замовника в інтер'єр був внесений камін, акваріум і домашній кінотеатр. У ванній кімнаті підвісний унітаз і тумба додають легкості, а вбудоване підсвічування робить приміщення ще більш комфортним.

У передпокої для візуального розширення простору дизайнер використав величезні дзеркала.

Кухня має сучасний, мінімалістичний вигляд. Побутова техніка і полиці вдало сховані під декоративними панелями.

Спальня одночасно служить і кабінетом. Тут знайшлося місце для комп'ютерного столу, крісла, полиць. Гардеробна шафа майстерно вмонтована в стіну і не впадає в око. У ванній кімнаті крім душової кабіни знаходиться сучасна міні-сауна.

2. Послідовність складання проекту

Все починається з подачі заявки та затвердження дати консультації. Оформити заявку можна як за телефоном, так і на сайті. Найближчим часом передзвонить менеджер і узгодить зручний для вас час консультації з дизайнером.

Зустріч може відбуватися у нас в офісі або безпосередньо на вашому об'єкті.

Крок 1. Підготовка до складання проекту.

Під час консультації, яка займає кілька годин, проводиться зняття вимірів, а також детально розглядаються побажання замовника. Буде добре, якщо на зустріч ви принесете картинки інтер'єрів, стилів, кольори, які сподобалися. Звичайно, дизайнер запропонує й свої варіанти технічного оснащення та планування.

В процесі розмови створюється оптимальний варіант ескізу. Потім відбувається підписання договору, в якому вказана вартість і терміни робіт.

Коли всі документи підписані, саме час приступити до фінансової частини питання. Замовнику пропонується кілька варіантів оплати послуги.

Крок 2. Створення пакету робочих креслень.

Насамперед дизайнер робить обмірний план, який показує всі отвори, стіни, опорні конструкції та комунікації. Кожен крок затверджується у замовника. Потім створюється планувальне рішення, на якому вказана розставляння сантехніки, меблів, а також стін, які потребують демонтажу або зведення. Після цього фахівець приступає до розробки технічних листів.

До них входять плани теплих підлог, розеток, стель, освітлення, вимикачів тощо. Також враховуються кондиціонери, декоративні конструкції, побутова техніка.

3. Чому нас рекомендують?

Якщо вам припав до душі наш підхід, рівень майстерності та вподобаний інтер'єр, то ви можете замовити дизайн ЖК «Липинки» в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

Термін створення проекту залежить від таких факторів, як:

• тіснота співпраці із замовником;

• його швидкість відповіді на запитання і коригування;

• наявність планів і чітких уявлень бажаного результату.

В середньому на створення візуалізації та пакету робочих креслень йде від 30 до 50 днів.

Майстерня витрачає величезні часові ресурси для того, щоб ваші інвестиції в ремонт квартири в ЖК «Липинки» були максимально ефективними.

Переваги МЕТЕР:

• Всі послуги зібрані в одному місці: тут можна замовити розробку 3D візуалізації, інженерних креслень, меблювання, авторський нагляд і навіть ремонт квартири в ЖК «Липинки». І як результат – колосальна економія часу.

• Економія грошей. Всі знають, що гуртом дешевше, а якщо замовляєте в МЕТЕР, то можете розраховувати на великі знижки, акції та закупівлю матеріалів безпосередньо у постачальників.

• Високий професіоналізм. Над кожним проектом працює кілька професійних працівників: архітектор, дизайнер, інженер.

• Дотримання термінів. Бюджет, терміни та обсяг роботи чітко прописані в договорі, а недотримання цих параметрів веде за собою штрафні санкції.

В даному випадку замовник зупинив свій вибір на дизайн-проекті «Престижний», і в рамках акції заощадив 100% на підготовці пакету креслень.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]