візуалізація інтер'єру
пакет креслень

Скільки коштує хороший дизайн-проект?

На ринку дизайнерських послуг розбіг цін настільки великий, що здатний викликати подив практично у будь-кого. З яких параметрів складається вартість розробки інтер'єру, які є варіанти й на чому можна заощадити? Розглянемо детальніше, на що слід звертати увагу при виборі компанії.

Зміст

1. Параметри ціноутворення дизайн-проекту

2. Скільки коштує дизайн від МЕТЕР?

3. На чому можна заощадити?

1. Параметри ціноутворення дизайн-проекту

Основний фактор, що впливає на вартість – це деталізація проекту. Чим більш докладно буде опрацьована документація й візуалізація, тим дорожча кінцева вартість.

• Реальність реалізації. Важливо щоб при розробці інтер'єру враховувалася реальність його втілення, тобто, щоб використані елементи декору, матеріали та меблі можна було придбати в реальних магазинах, і фотографія кімнати після ремонту в точності відповідала візуалізації.

• Специфікація. Заздалегідь поцікавтеся у компанії: розробляють вони специфікацію або просто пропонують гарні картинки? Чи не доведеться вам, потім шукати на замовлення меблі, плитку або задовольнятися тим, що зможете знайти в магазинах?

• Портфоліо й досвід. Придивіться до компаній, які мають об'ємне портфоліо, власний сайт, багаторічний досвід роботи, позитивні відгуки та штат професійних співробітників.

• Кількість задіяних фахівців. Щоб зробити по-справжньому якісний проект потрібна допомога різних фахівців: інженерів, дизайнерів, візуалізаторів, виконробів тощо. Одна людина не може досконально знати все.

У великих компаніях над проектом працює кілька спеціалістів і в результаті виходить дійсно продумані, якісні та стильні інтер'єри.

2. Скільки коштує дизайн від МЕТЕР?

Для зручності користування Майстерня ремонту інтер'єрів спакувала свої послуги в 3 пакети:

1. «Типовий». Ціна на набір становить 200 грн/кв. м і включає повний комплект інженерних креслень.

2. «Престижний». Крім креслярських документів сюди входить візуалізація в 3D Max. Вартість пакета дорівнює 550 грн/кв. м.

3. «Ексклюзивний». Від попередніх варіантів відрізняється унікальністю й розкішшю. Ціна – 1100 грн/кв. м. Пакет дозволяє створити успішний і багатий інтер'єр із використанням елітних оздоблювальних матеріалів і новітніх технічних інновацій. У вартість входить авторський нагляд.

3. На чому можна заощадити?

Завжди можна знайти того, хто зробить дешевше, але чого це буде коштувати? Втраченого часу, грошей і нервів. Тому краще віддати перевагу перевіреним компаніям, таким як Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР. При замовленні дизайну компанія пропонує кілька варіантів, як можна заощадити:

• Акція на дизайн-проект «Престижний». Замовляючи цей пакет, ви економите 100% на розробці креслень.

• Знижка на дизайн-проект «Ексклюзивний». При виконанні ремонту «під ключ» в подарунок надається 50% знижки на пакет креслень.

• Проект «Типовий» безкоштовно. Є можливість і зовсім отримати дизайн-проект в подарунок. Для цього слід укласти договір на повний комплекс ремонтних робіт.

Компанія дуже лояльно ставиться до своїх постійних клієнтів і пропонує для них особливі умови.

МЕТЕР – це реальна можливість заощадити на розробці дизайну інтер'єру та отримати якісний продукт від кращих фахівців на ринку.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]