Дизайн проект "Престижний".
Ремонт класу "Преміум".
2-х кімнатна квартира 66,6 м2
ЖК "Відпочинку" м.Київ вул. Відпочинку, 9А

Візуалізація інтер'єру

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

 

Додайте фарб у свій інтер'єр разом з МЕТЕР

Якщо ви давно мріяли створити яскравий, барвистий інтер'єр, то зараз саме час втілити свою мрію в реальність. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР має величезний досвід розробки дизайн-проектів і виконання всього комплексу будівельних робіт.

Зміст:
1. Ремонт від МЕТЕР – вигідно й просто
2. МЕТЕР – лідер на ринку ремонтних послуг
3. Плюси співпраці з МЕТЕР

1. Ремонт від МЕТЕР – вигідно й просто

Для своєї двокімнатної квартири по вул. Відпочинку, 9А, замовник замовив дизайн-проект «Престижний» та ремонт класу «Преміум». Спочатку дизайнер створив детальну візуалізацію інтер'єру з найменшим опрацюванням деталей.

Ремонт «Престижний» містить в собі пакет робочих креслень, що значно полегшує роботу будівельникам, робить весь процес прозорим і оперативним. Роботи були проведені у всій квартирі, а саме: в спальні, дитячій кімнаті, кухні, ванні, коридорі, туалеті.

Житло знаходиться в житловому комплексі «Відпочинок». Квартири в новобудові мають свої особливості й вимагають професійного підходу. Наприклад, новий будинок протягом 3-5 років буде давати усадку, а це значить, що при ремонті слід використовувати спеціальні засоби та пластифікатори.

Гіпсокартонна підвісна стеля дозволяє заховати електричні дроти, нерівності плит перекриття та створити модну нині нішу для штор. Світлий ламінат і білі меблі значно розширили приміщення.

Вимикачі встановлені на зручній для дорослої людини висоті – 90 см від підлоги. Досить оригінальний малюнок був обраний для стінової плитки у ванній – принт «під ламінат».

2. МЕТЕР – лідер на ринку ремонтних послуг

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР всі свої замовлення виконує на досить високому професійному рівні та в стислі терміни. Багаторічна робота на ринку професійних послуг дозволяє автоматизувати процеси, істотно прискорити ремонт, при цьому, не втрачаючи в якості.

Компанія має власний штат високопрофесійних плиточників, малярів, сантехніків, електриків та інших фахівців. Велика увага приділяється консультації клієнтів, врахуванню побажань і створенню максимально ідеального варіанту.

3. Плюси співпраці з МЕТЕР

Компанія завоювала любов столичних жителів і має величезну кількість переваг:

  • надання гарантії;
  • використання в роботі сучасного обладнання та передових технологій;
  • великий штат дипломованих фахівців;
  • знижка на матеріали до 20% внаслідок гуртових закупівель безпосередньо у виробника;
  • ремонт «під ключ», який включає: демонтаж, всі види ремонтних робіт, навантаження та вивезення сміття, закупівлю й доставляння меблів та інше;
  • можлива будь-яка форма розрахунку;
  • велика кількість позитивних відгуків і об'ємне портфоліо.

Проведені роботи відповідають будівельним нормам і вимогам до екологічності матеріалів. Використовуються тільки перевірені товари, які добре себе зарекомендували та мають відповідні сертифікати.

МЕТЕР цінує свою репутацію, тому укладає офіційний договір, в якому вказано бюджет, терміни, обов'язки, обсяг робіт, гарантії.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете зателефонувати за номером (044) 384-20-91 і менеджер надасть розгорнуту консультацію.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]