Дизайн проект "Престижний", м.Київ ЖК "Софія"
вул. Боголюбова, площа: 49,4 кв.м

 

Візуалізація інтер'єру

 

Пакет робочих креслень

 

Дизайн-проект «Престижний» від планування до реалізації

Якщо ви вирішили почати ремонт, то фахівці Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР розроблять для вас якісний, індивідуальний дизайн-проект. Після закінчення ви отримаєте на руки: кошторис, візуалізацію в форматі 3D Max, поетапний план виконання ремонтних робіт і повний набір креслярських документів.

Зміст

1. Що дає дизайн-проект?

2. Скільки коштує дизайн-проект?

3. Приклад реалізації дизайн-проекту «Престижний»

1. Що дає дизайн-проект?

Невеликий косметичний ремонт, що складається з переклеювання шпалер або заміни підлогового покриття цілком можливо виконати без дизайн-проекту. Однак якщо мова йде про складні види ремонтних робіт, то без професійної допомоги не обійтися.

До таких видів відносять: перепланування, ремонт в новобудові, перерозподіл зон в приміщенні, перестановка меблів, що тягне за собою заведення нових точок освітлення, вимикачів і розеток.

Інженери компанії прорахують до найменших сантиметрів розташування трубопроводів і приладів опалення, електропроводки, подачу холодної та гарячої води, каналізаційних труб.

Державні організації контролюють перепланування, заміну інженерних мереж і конструктивних елементів, а тому дуже важливо, щоб всі зміни відповідали законодавчим нормам.

Наші фахівці прекрасно інформовані в будівельних нормативах і ви можете бути впевнені, що узгодження документів в державних органах не викличе труднощів.

2. Скільки коштує дизайн-проект?

Цінова політика Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР конкурентна та лояльна. Кожен може вибрати собі інтер'єр в залежності від закладеного бюджету. Ми пропонуємо наступні варіанти:

1. «Типовий». Пакет містить всі необхідні технічні документи для швидкого та якісного ремонту. Фактично це шпаргалка для будівельників, використовуючи яку можна виконати ремонтні роботи в найкоротші терміни з урахуванням всіх необхідних деталей. Ціна набору досить демократична і становить 200 грн/кв. м.

2. «Престижний». Крім креслярських документів в пакет входить візуалізація в форматі 3D Max. Дизайн підійде мешканцям, які хочуть створити індивідуальний інтер'єр за доступною ціною. Вартість пакету «Престижний» становить 550 грн/кв. м.

3. «Ексклюзивний». Дана пропозиція створена для тих, хто не хоче розмінюватися на дрібниці. Тут тільки кращі оздоблювальні матеріали, новітні будівельні розробки, авторський супровід і вичерпний комплекс послуг. Ціна становить 1100 грн/кв. м.

3. Приклад реалізації дизайн-проекту «Престижний»

Черговим проектом Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР став дизайн для однокімнатної квартири в ЖК «Софія» по вул. Боголюбова. Робота проходила в кілька етапів:

• Консультація. На першій зустрічі були розібрані такі питання: стиль, колірна палітра, функціональність кожного приміщення, кількість мешканців, розташування зон і точок освітлення. Також було укладено офіційний договір і складено план фінансування проекту.

• Розробка візуалізації. Спочатку дизайнер створив ескіз, який після затвердження з клієнтом був перетворений в повноцінну 3D візуалізацію. Велика кімната умовно поділена на 2 частини: зону відпочинку та роботи. В куточку для відпочинку розташоване ліжко і телевізор. Робоча зона представлена диваном і комп'ютерним столом. Простір поділяє стелаж з книжковими полицями.

• Складання пакету робочих креслень. Фахівцями компанії складено план квартири, із зазначенням місця розташування меблів, побутових приладів, точок освітлення і вимикачів, схеми стельових конструкцій тощо. Також додається розгортка стін, вказівка покриттів для підлоги, паспорт оздоблення стін та ін.

З компанією МЕТЕР весь процес від планування до реалізації проходить швидко, якісно й професійно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]