Дизайн проект "Типовий".
м. Київ. вул. Ракетна, 24

Пакет  креслень

Типовий дизайн однокімнатної квартири

Існує думка, що «типовий» означає нудний, звичайний, такий як у всіх. Однак Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР розробляє типові дизайни квартир, які підкорюють своєю оригінальністю, практичністю та універсальністю.

В такому житлі буде зручно абсолютно кожному члену сім'ї, до того ж стиль і колір обробки можна підбирати під себе.

Зміст

1. Що таке «Типовий» дизайн?

2. Приклад реалізації інтер'єру

3. Переваги «Типового» дизайну від МЕТЕР

1. Що таке «Типовий» дизайн?

Типовий дизайн-проект – це розроблений інтер'єр з підібраними оздоблювальними матеріалами. В Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР він складається з пакету креслень, який включає:

• план обміру приміщень;

• перелік демонтажних і монтажних робіт;

• експлікацію;

• розставляння сантехніки та меблів;

• план розміщення сантехнічних приладів із зазначенням каналізації, холодної та гарячої води.

Також вказується площа стелі й використані матеріали. Надана схема розводки електрики з прив'язкою до вимикачів, розеток і точок освітлення.

Передбачено заведення проводів для телефону, Інтернету та телебачення. Додається план підлоги із зазначенням підлогових покриттів і площ. Схематично зображено опалення, кондиціонування, дверні прорізи.

2. Приклад реалізації інтер'єру

На вимогу замовника був розроблений «Типовий» дизайн-проект для однокімнатної квартири по вулиці Ракетна, 24. У документі значилася експлікація приміщень з найменуванням кожної кімнати й зазначенням її площі.

Точні розміри дозволяють аж до міліметра визначити габарити майбутніх меблів і уникнути такої неприємності, як купівля дивана, який не вписується в розміри житла.

Дизайнер вказав розташування wi-fi роутера, щита слабкострумових мереж, необхідну кількість статевої керамічної плитки, паркетної дошки та кахлю для стін.

На плані вказано, які перегородки будуть видалені, які залишаться, а які слід звести.

Креслення після перепланування показує параметри оновленого приміщення. План розміщення меблів і устаткування дозволяє уявити, де буде розташовуватися плита, диван, ліжко та столики.

Величезне значення має план освітлення з розмірами, на ньому промальовані всі люстри, бра, точки освітлення та світильники. На наступному кресленні вказана схема закладу електрики з прив'язками до вимикачів.

Дизайнери не обійшли увагою й розміщення розеток, зокрема були використані потрійні, одинарні та подвійні розетки, а також спеціальні роз'єми для Інтернету та телефону.

3. Переваги «Типового» дизайну від МЕТЕР

Вибираючи «Типовий» дизайн, ви отримуєте цілий ряд переваг, а саме:

• скорочуєте час ремонту. Дизайн вже розроблений, і ви можете відразу приступати до його реалізації.

• перевірений варіант. Даний проект випробуваний сотнями інших людей і відполірований до ідеального стану. Ви отримуєте прекрасно функціонує і зручний інтер'єр.

• можливість адаптації. Не зважаючи на типовий продукт, замовник має досить великий простір для маневрів: він може міняти стиль, текстуру та колірне рішення кожного оздоблювального матеріалу.

• ціна. «Типовий» дизайн обходиться значно дешевше, ніж проекти, розроблені з нуля. Його вартість стартує від 200 грн / кв.м.

Готовий проект виграє за всіма показниками, особливо якщо ви робите ремонт у квартирі «під здачу» або обмежені в коштах.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]