Дизайн проект "Престижний". Ремонт класу "Преміум".
м.Київ пр-т. Повітрофлотський-7, 1-а кімнатна квартира, 33 м2

Візуалізація інтер'єру

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

 

Особливості ремонту квартири в старому будинку

Завдання: розробити дизайн-проект «Престижний» та виконати ремонт класу «Преміум» в однокімнатній квартирі в старому житловому фонді.

Особливості: житло знаходиться в цегляному будинку 1962 року, в так званій «хрущовці». Висота стін 2,5 м.

Зміст:
1. Дизайн-проект «Престижний»
2. Ремонтні роботи: як це було
3. Чим примітний ремонт від МЕТЕР?

1. Дизайн-проект «Престижний»

Даний проект передбачає розробку дизайну інтер'єру та пакет робочих креслень. Інтер'єр був розроблений в стилі мінімалізм, що візуально розширило простір. Особливий шик надають чорно-білі меблі та хромовані вироби: ніжки стільців, люстри, лампи.

Пакет робочих креслень передбачав місця розташування колонок, виводи кабелів, розміри кухонних меблів. З точністю до міліметра вказані місця виходу проводів Інтернету, телефону, розеток і вимикачів. Схематично позначено підсвічування, бра, колонки домашнього кінотеатру, світильники. Замовник віддав перевагу складній, комбінованій стелі з гіпсокартону та натяжного матеріалу.

Деякі клієнти запитують: «Навіщо розробляти дизайн-проект, якщо можна просто замовити ремонт в тямущій організації?».

Дизайн-проект виконує відразу кілька функцій:

  • Економія фінансових і часових ресурсів. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР робить професійні креслення й візуалізації, завдяки яким можна дуже точно розрахувати необхідну кількість шпалер, плитки, підлогового покриття, розміри меблів. Це дозволяє купувати будматеріали рівно в тій кількості, яка необхідна.
  • Відсутність непорозуміння з будівельниками. Працівники отримують на руки документи з вичерпною інформацією й всі учасники процесу точно знають, що повинно вийти в результаті.
  • Прозорість робочих процесів. У пакеті робочих креслень до дрібниць вказані послідовність і нюанси майбутнього ремонту.

2. Ремонтні роботи: як це було

Після проведення демонтажних робіт перед будівельниками постала гнітюча картина: обвалені стіни зі штукатуркою, що відвалилася, пил замість підлоги.

Складність проведення ремонтних робіт в будинках старої споруди полягає в тому, що необхідно всі стіни зрубати до цегли. Адже на старій штукатурці ні шпалери, ні кахель триматися не будуть. До того ж рівність стін залишає бажати кращого.

Насамперед будівельники позбулися старої штукатурки на стінах і підлогового покриття. Потім по маяках була здійснена заливка підлоги, штукатурка стін. Замовник віддав перевагу багаторівневій гіпсокартонній стелі складної конструкції. За задумом дизайнера потрібне серйозне перепланування приміщення, що і було зроблено, знісши перегородки.

3. Чим примітний ремонт від МЕТЕР?

Замовляючи ремонт у Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР, ви гарантовано отримуєте:

  • гнучку цінову політику;
  • велику кількість акцій, знижок і спеціальних пропозицій;
  • якісне виконання своєї роботи;
  • три пакети дизайн-проекту на вибір;
  • професійні консультації;
  • ремонт під ключ: демонтаж, монтаж, чорнові та оздоблювальні роботи, закупівля й розставляння меблів.

Десятки розроблених проектів в розділі «Портфоліо» говорять за себе краще всяких рекламних гасел. Тут ви знайдете виконання ремонту в котеджах, ресторанах, квартирах і офісах. Це прекрасна можливість побачити приміщення до ремонту й порівняти його з розробленим дизайн-проектом.

Програма лояльності робить співпрацю приємною, дозволяє клієнтам знову й знову повертатися до нас. Важливою є можливість заощадити на ремонті. Крім знижок це ще й спеціальна ціна на закупівлю будівельних і оздоблювальних матеріалів, яка на 20% нижче ринкової.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]