Дизайн проект "Ексклюзивний". Ремонт класу "Люкс".
ЖК "Паруса" м.Київ вул. Оболонська набережна-1, 1-а кімнатна квартира, 55 м2

Візуалізація інтер'єру

Пакет робочих креслень

Фотофіксація об'єкта

 

Ремонт бізнес-класу

У Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР звернувся замовник з проханням зробити дизайн-проект і ремонт класу «Люкс» в однокімнатній квартирі на вулиці Оболонська Набережна, 1.

Квартира досить простора – 55 кв.м. Це відкриває широкі перспективи для створення просторого та функціонального житла. Що ж було зроблено?

Зміст:
1. Візуалізація інтер'єру
2. Набір робочих креслень
3. Поетапність виконання ремонтних робіт

1. Візуалізація інтер'єру

Візуалізація в форматі 3D Max дозволяє розглянути майбутнє приміщення в деталях, підібрати колір шпалер, відтінок меблів. Саме цією функцією скористався замовник, оскільки не міг визначитися з формою дивана. Спеціально для нього наші дизайнери розробили два варіанти одного й того ж приміщення з різними диванами. Це істотно полегшило вибір.

Візуалізація дозволяє:

  • подивитися, як буде виглядати житло після знесення перегородок, стін;
  • підібрати картини, стільці, торшери та навіть кімнатні квіти;
  • віртуально прогулятися по кімнатах свого майбутнього інтер'єру;
  • прибрати недоліки й створити найідеальніший варіант.

У підсумку всі учасники будівельного процесу розуміють, що повинно вийти по закінченню роботи.

2. Набір робочих креслень

Замовник скористався акцією й отримав знижку 50% на розробку креслень. Кожен, хто замовляє ремонт в комплексі з оздоблювальними, ремонтними та інженерними роботами отримує пакет креслень у 2 рази дешевше.

Для чого потрібні креслення?

  • Економія часу. Заздалегідь прописані плани робіт з урахуванням всіх необхідних будматеріалів, підлогових покриттів, розміщенням електропроводки істотно економлять час і позбавляють від необхідності постійно контролювати хід робіт. Все необхідне зазначено в пакеті документів і будівельники не смикають вас через кожну дрібницю.
  • Економія грошей. У розрахунках чітко вказано кількість і найменування необхідних будівельних матеріалів. Тут же прораховані всі витрати по реалізації проекту.
  • Уникнення помилок. Креслення дають можливість розрахувати розміри аж до міліметра й уникнути в майбутньому перероблень і не стикувань.

Пакет робочих креслень включав розташування люстр, розеток, точкових світильників, роз'ємів під Інтернет і телевізор. На плані кухні вказані місця розташування витяжки, колонки, духовки, кондиціонера, розеток.

3. Поетапність виконання ремонтних робіт

Квартира знаходиться в ЖК «Парус» і була здана в експлуатацію в стані «після будівельників». Це виключає демонтаж, але виводить на перший план масу інших нюансів. Насамперед були зашпакльовували стіни, розведені інженерні мережі. Попри те, що житло нове – стіни довелося виводити по маяках для того щоб вони мали однаковий рівень і були строго вертикальними.

Багаторівневі гіпсокартонні стелі вельми зручні – під ними можна заховати електропроводку, труби витяжки та кондиціонування. Особливий шарм приміщенню надала ліпнина: колони, пілястри, молдинги.

У ванній кімнаті поруч з традиційною ванною присутній сучасний ультра стильний душ. Завершує образ урочистості чорно-білі меблі та глянсова натяжна стеля.

Дуже ефектно поєднується дрібна мозаїчна плитка з венеціанською штукатуркою. Розкоші додає величезне дзеркало в позолоченій рамі. Значну увагу було приділено освітленню, навіть у ванній кімнаті є люстри. Великі дзеркала візуально розширюють простір, тому квартира здається ще більше, ніж вона є насправді.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]