Дизайн проект "Типовой".
м.Київ вул.Набережно-Рибальська ЖК «Рибальський» Площа: 50,4 м2

 

Пакет креслень

 

Що робити, якщо немає грошей на повноцінний дизайн в ЖК «Рибальський»?

ЖК «Рибальський» – це сучасний житловий район в Подільському мікрорайоні Києва. Перша черга будівництва вже здана в експлуатацію, і щасливі новосели зайнялися впритул ремонтами у своїх оселях.

Але що робити, якщо на розробку повноцінного дизайн-проекту не вистачає бюджету, а зробити якісний ремонт в ЖК «Рибальський» все-таки хочеться? На допомогу приходить Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР з економічно вигідною пропозицією.

Ви можете замовити дизайн-проект «Типовий» всього лише за 200 грн/кв.м. Не так давно компанією був розроблений такий дизайн для однокімнатної квартири площею 50,4 кв. м в ЖК «Рибальський».

Зміст

1. Для чого потрібен пакет робочих креслень?

2. Дизайн-проект «Типовий» для ЖК «Рибальський»

3. Переваги МЕТЕР

 

1. Для чого потрібен пакет робочих креслень?

До сих пір багато хто робить ремонт квартир в ЖК «Рибальський» по-старому: без візуалізації та необхідних технічних документів. А по закінченню ремонтних робіт стають очевидні масштаби такого вчинку. І доводиться стикатися з жорстокою реальністю: тут забули встановити розетку, там вимикач знаходиться за шафою, в кухні не вистачає достатнього освітлення.

Такі приклади зустрічаються часто, їх можна перераховувати безкінечно. Робочі креслення дозволяють уникнути величезної кількості помилок і перероблень.

При цьому розробки тільки візуалізації або ескізу недостатньо. Для проведення якісного ремонту квартири в ЖК «Рибальський» просто необхідна точна технічна інформація.

Вона містить вичерпні дані про розташування інженерних комунікацій, а також містить в собі параметри схем, перегородок, специфікації, креслення. Без цих документів справжні будівельники навряд чи візьмуться за роботу.

Переваги креслень в тому, що будь-яка деталь вашого дизайну квартири в ЖК «Рибальський» задокументована. Тут ви знайдете розташування абсолютно будь-якого елементу, будь-то шафа, лампочка або провід в стіні.

Практично, це справжня шпаргалка для будівельної бригади. Завдяки кресленням зводяться до мінімуму всі непорозуміння між робітниками і замовниками. А сам ремонт перетворюється в детально розписану поетапну процедуру.

Після зустрічі з дизайнером підписується договір із зазначенням термінів, вартості та обсягу робіт. Слідом за вивченням початкового варіанта клієнт може внести свої зауваження та рекомендації. Це дозволяє уникати непорозумінь і створити інтер'єр, який максимально буде відповідати очікуванням.

2. Дизайн-проект «Типовий» для ЖК «Рибальський»

Після закінчення робіт замовник отримав на руки пакет робочих креслень, до яких увійшли:

• обмірне креслення;

• план монтажу і демонтажу приміщень;

• планування з готовим інтер'єром;

• схема розташування виходів сантехніки;

• місця позначення світильників і вимикачів;

• план заведення електромережі;

• план стель;

• схема підлогових покриттів;

• розташування міжкімнатних дверей і вікон;

• план слабкострумових мереж;

• розташування радіаторів опалення та кондиціонерів.

Також були видані інструкції з обробки кожної кімнати. У пакет увійшли схеми обробки стін, укладання кахлю, підлогових покриттів, поетапний план монтажу стель.

Справжня майстерність дизайнера – це спроектувати якісне освітлення в кожній кімнаті. Воно повинно бути продуманим і виконувати поставлені завдання. З усіх освітлювальних приладів спільно із замовником було прийнято рішення зупинитися на люстрах, точкових врізних світильниках і бра.

Не забули про розетки для телебачення, інтернету, а також звичайні та вологозахисні розетки.

Ґрунтуючись на своєму багаторічному досвіді Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР рекомендує використання креслень для дизайн-проектів. Адже це дає такі переваги:

• Терміни ремонту у квартирі ЖК «Рибальський» скорочуються на 15%. Все розписано, як по нотах і у бригади немає простоїв.

• Є можливість заздалегідь замовляти та підвозити будматеріали, адже все прописано до дрібниць.

• Матеріали закуповуються рівно в тій кількості, яка необхідна. Точні підрахунки дозволяють купувати матеріали без надлишків.

• Полегшується сам процес роботи. Замість нескінченних погоджень замовник легко може проконтролювати якість і обсяг виконаних робіт.

Дизайн в ЖК «Рибальський» був виконаний досить швидко завдяки наданим планам квартири.

3. Переваги МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР за роки роботи на столичному ринку завоювала довіру клієнтів. Серед її основних сильних сторін:

• Висока якість. У штаті зібрані тільки високопрофесійні будівельники, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

• Великий досвід. Десятки виконаних робіт представлені в портфоліо, і ви вже зараз можете оцінити наш рівень.

• Договір. МЕТЕР – це офіційна компанія, яка веде законну діяльність та з кожним клієнтом підписує договір.

• Гарантія. На всі види ремонтних робіт поширюється гарантія в 365 днів. Тобто ми беремо на себе зобов'язання усунути будь-які недоліки, які виникли з вини організації та проявили себе протягом року.

• Робота «під ключ». У нас можна замовити не тільки дизайн, але й цілий перелік робіт: закупівля будматеріалів, вивіз сміття, проведення повного циклу ремонтних робіт, авторський нагляд.

Зверніть увагу, що МЕТЕР є платником ПДВ, а це значить, що компанія сплачує всі податки, піклується про своїх співробітників і веде офіційну діяльність.

Дизайн-проект квартири в ЖК «Рибальський» від МЕТЕР – це надійність, законність, якість і престиж.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]