Дизайн проект "Типовий".
c.Крюковщіна, Європейська, 28

Пакет  креслень

Приклад «Типового» дизайну

«Типовий» дизайн ідеально підходить для тих, хто не планує витрачати на облаштування житла багато фінансів, сил і часу. Однак має намір зробити квартиру затишною та комфортною. Клієнт отримує модне й сучасно оформлене житло за доступною вартістю.  

Зміст:
1. Поетапність виконання дизайн-проекту
2. «Типовий» дизайн від МЕТЕР
3. Перевага готових дизайн-проектів

1. Поетапність виконання дизайн-проекту

Етап 1. Підготовка

На даному етапі відбувається зустріч з клієнтом, консультування та зняття замірів. Розробляються технічні завдання та план зонування приміщень.

Етап 2. Створення документації

У процесі роботи складається план розміщення приладів освітлення, розеток і вимикачів. Вказується тип підлогового покриття, перегородок, дверні прорізи, план електрики. Велика увага приділяється розгортці стін кімнат, розташуванню меблів, сантехнічного обладнання. Додаються схеми сходів, арок, ніш, обробки приміщень.

Етап 3. Підбір будматеріалів

Дизайнер по комплектації спільно з дизайнером інтер'єру підбирають всі оздоблювальні матеріали, текстиль, сантехніку, меблі. Отримані дані заносяться в таблицю, що складається з декількох колонок: найменування меблів, матеріал, ціна, адреса магазину, в якому продається дана річ.

Кожен параметр узгоджується з замовником і якщо він не проходить затвердження, то проводиться заміна. При необхідності дизайнер інтер'єру виїжджає безпосередньо в магазини для підбору аксесуарів на місці.

Етап 4. Авторський нагляд

За бажанням клієнта надається авторський нагляд, який має на увазі невсипущий контроль над ходом виконання ремонтних робіт з боку відповідального фахівця.

Дизайнер не менше 4-х разів на місяць виїжджає на об'єкт і стежить за тим, щоб отриманий результат чітко збігався з розробленим дизайном. А також здійснює:

  • внесення коригувань і узгодження їх з замовником;
  • регулярне консультування замовника про хід виконаних робіт і особливості;
  • перевірка якості виконаних робіт;
  • замовлення та доставляння меблів, штор, подушок, килимових покриттів.

Створення проекту – це довгий і кропіткий процес, проте він вартий витрачених зусиль.  

2. «Типовий» дизайн від МЕТЕР

До нас звернувся замовник з проханням розробити дизайн-проект «Типовий» для однокімнатної квартири, що знаходиться в селі Крюківщина, по вулиці Європейська, 28.

Представлений пакет креслень включав експлікацію приміщень із зазначенням площі кожної кімнати з урахуванням існуючих металопластикових конструкцій, стін і перегородок. На плані розміщення електропроводки всі розетки встановлюються на висоті 300 мм від підлоги.

У приміщенні були використані подвійні, потрійні та одинарні розетки. На плані сантехнічних приладів схематично зображено вихід холодної води для пральної машини.

Також представлена каналізація для раковини, пральної машини, ванни та унітазу. Позначено розташування приладу для сушіння рушників, настінного змішувача для ванни, а також унітаз, раковина та пральна машина.

3. Перевага готових дизайн-проектів

1. Чітко встановлені ціни. Вартість такого інтер'єру значно менша, ніж розробленого з нуля, а за функціональністю він нічим не поступається іншим.

2. Відмінна якість. Даний пакет уже випробуваний на сотнях інших квартир і прекрасно себе показав в побуті. Це означає, що ви застраховані від нести кування та помилок.

3. Скорочуються терміни ремонту. Отримавши готовий проект можна відразу приступати до ремонту, не витрачаючи час на довгі розмови з дизайнером, консультації, підбір кольорової палітри та стилю.

«Типовий» інтер'єр від МЕТЕР – це швидкий і доступний спосіб отримати якісний дизайн-проект.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]