Дизайн проект "Престижний", м.Київ, вул. Градинська, 10а
Площа: 68,32 м2

 

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ

 

ПАКЕТ КРЕСЛЕНЬ

 

 

Як створюється дизайн-проект «Престижний»?

Розробка дизайн-проекту інтер'єру вимагає наявності дизайнерської освіти, досвіду роботи зі спеціалізованими комп'ютерними програмами, знання стилістики, колористики та ін.

Якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще звернутися до фахівців Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Дизайнери з великим досвідом роботи в короткі терміни створять для вас інтер'єр, в якому буде комфортно жити та приймати гостей.

Зміст

1. Етапи створення інтер'єру

2. Приклад дизайн-проекту «Престижний»

3. Переваги дизайн-проекту від МЕТЕР

1. Етапи створення інтер'єру

Будь-яка взаємодія починається з первинного контакту. Подати заявку можна, зателефонувавши по телефону, залишивши свої контактні дані, написавши повідомлення в бізнес-месенджері або відправивши по електронній пошті. Подальша співпраця відбувається наступним чином:

1. Консультація. На ній дизайнер цікавиться, в якому стилі замовник бажає бачити майбутній інтер'єр, колір, тип приміщення, обсяг.

2. Зняття вимірів і складання кошторису.

3. Розробка концепції інтер'єру. Спираючись на особистий досвід, професіонал порадить, які для даного приміщення краще підійдуть прийоми, кольори, матеріали та стилі. Будуть запропоновані різні варіанти з урахуванням особливості характерів всіх членів сім'ї.

4. Розробка візуалізації в форматі 3D Max.

5. Проектування пакету креслень.

Після затвердження розроблених матеріалів можна приступати безпосередньо до реалізації ремонтних робіт.

2. Приклад дизайн-проекту «Престижний»

На даній сторінці представлений приклад інтер'єру, який був розроблений для трикімнатної квартири по вулиці Градинська, 10 а. Досить великі кімнати дозволили створити функціональний і затишний простір.

Проект складається з двох частин: візуалізації інтер'єру й пакету робочих креслень.

Візуалізація кожної кімнаті представлена в 2-3 ракурсах, що дає можливість в повній мірі уявити, як буде виглядати квартира після ремонту. Замовник віддав перевагу стилю хай-тек, який характеризується великою кількістю хромованих виробів і мінімальною кількістю декору в інтер'єрі.

Білі та сірі кольори роблять кімнату ще просторіше й світліше. Гіпсокартонні стелі дозволяють заховати комунікації, створити різнорівневі поверхні.

Пакет робочих креслень містить обмірний креслення до та після перепланування, експлікацію приміщень із зазначенням їх площ, план слабкострумових мереж із зображенням кабелю для телебачення, телефону та Інтернету.

Також є план кондиціонування та опалення, на якому вказано кількість кондиціонерів, радіаторів та місця їх розташування. Схема сантехнічних приладів включає: ванну, умивальник, сушку, інсталяцію для унітазу, настінний змішувач з душовою стійкою, бойлер, унітаз і пральну машину.

3. Переваги дизайн-проекту від МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР відома столичним жителям вже давно. Вона користується величезною популярністю і на це є свої причини:

1. Репутація. За роки роботи компанія створила собі бездоганну репутацію завдяки високому виконанню робіт, гарному відношенню до клієнтів і порядністю.

2. Доступні ціни. Гнучка цінова політика дозволяє підібрати дизайн на будь-який бюджет: будь-то скромний набір робочих креслень або ексклюзивний дизайн з елементами розкоші та багатства.

3. Гарантія. В процесі співпраці укладається договір і надається гарантія на 365 днів з моменту виконання робіт.

МЕТЕР – це унікальна можливість отримати хороший дизайн-проект в найкоротші терміни за прийнятними цінами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]