Дизайн проект "Типовий".
м. Київ. вул. Драгоманова, 2а

Пакет  креслень

Як отримати дизайн-проект «Типовий» у подарунок?

Дизайн-проект значно полегшує сам ремонт і дозволяє створити зручний, практичний і естетичний інтер'єр. Погодьтеся, дуже прикро вкласти величезну кількість часу й грошей в ремонтні роботи, а потім хаотично обставити житло меблями та аксесуарами.

При цьому все може дуже красиво виглядати в магазині, але у вашій квартирі створювати справжню какофонію та несмак. Що б цього не сталося Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує розробку дизайн-проектів на різний бюджет.

А для своїх клієнтів компанія надає і зовсім безпрецедентну акцію – дизайн-проект «Типовий» у подарунок.

Зміст:
1. Особливості дизайн-проекту «Типовий»
2. Умови отримання проекту в подарунок
3. МЕТЕР – вигідне рішення

1. Особливості дизайн-проекту «Типовий»

Проект включає цілий комплекс оздоблювальних та інженерних робіт, а саме:

  • перепланування;
  • розведення електрики від щитка по всіх кімнатах;
  • вирівнювання стін, підлоги та стелі;
  • штукатурні, малярні та сантехнічні роботи;
  • обклеювання або фарбування стін;
  • монтаж підлогового покриття.

За підсумком ви отримуєте пакет креслень із зазначенням: експлікації приміщень, розміщенням електричних розеток, планом демонтажу, монтажу та розставляння меблів з обладнанням. Зазначено також розташування освітлення з розмірами, з прив'язками до вимикачів і розміщення слабкострумових мереж.

Слід зазначити, що дизайн-проект «Типовий» містить тільки набір робочих креслень без візуалізації. Надана технічна документація здатна значно полегшити ремонт, заощадити гроші та час.

2. Умови отримання проекту в подарунок

Щоб стати щасливим володарем дизайну від МЕТЕР потрібно укласти договір на комплексне проведення ремонтних робіт. В іншому випадку «Типовий» склад робочих креслень коштує 200 грн/кв.м.

З огляду на те, що ремонт все одно потрібно робити, то погодьтеся – це дуже вигідна пропозиція від Майстерні ремонту інтер'єрів.

Все що потрібно – відправити нам повідомлення будь-яким зручним для вас способом: за допомогою бізнес-мессенджера, залишивши свій номер телефону, або зателефонувавши за вказаними контактами. Менеджер призначить консультацію в офісі або безпосередньо на об'єкті.

Рекомендуємо відразу викликати фахівця для зняття замірів, оскільки маючи на руках конкретні параметри можна скласти точний кошторис.

3. МЕТЕР – вигідне рішення

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР – це ціла команда високопрофесійних майстрів, яка присутня на столичному ринку вже більше 10-ти років. Організація спеціалізується на розробці інтер'єрів і виконанні всього комплексу ремонтних робіт.

Серед сильних сторін компанії значаться:

1. Ремонт повного циклу. Клієнтам немає потреби в однієї компанії замовляти установку вікон, у другої – вивезення сміття, в третьої – розробку візуалізації, а у четвертої – установку сантехніки.

2. Гарантія. На всі надані послуги оформляється гарантія терміном на 365 днів.

3. Професійні працівники. Всі співробітники мають високий професійний рівень і регулярно проходять перепідготовку та підвищення кваліфікації.

4. Великий досвід роботи. За роки діяльності було напрацьовано величезний професійний досвід, малу частину якого можна подивитися в розділі «Портфоліо». Там зберігаються фотографії зробленого дизайну квартир, ресторанів і котеджів.

МЕТЕР – це надійний виконавець з хорошою репутацією та прекрасними рекомендаціями.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]