Дизайн проект «Престижний» Кімнат: 3
Площа: 83,29 м2, м.Київ вул. Данченко, 22

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ

 

ПАКЕТ КРЕСЛЕНЬ

 

 

Дизайн для ЖК «Липинка» вул. Данченка, 22

У Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР звернувся замовник з проханням створити дизайн-проект «Престижний» для своєї трикімнатної квартири. Житло має площу 83,29 кв. м і знаходиться в місті Києві по вулиці Данченка, 22 в ЖК «Липинка».

Зміст

1. Формування технічного завдання

2. Створення 3D візуалізації

3. Розробка інженерних креслень

 

1. Формування технічного завдання

На першій зустрічі з клієнтом були з'ясовані основні побажання, а саме: бажаний стиль, колірна гамма, функціональність приміщень. Були враховані навіть такі деталі, як кількість телевізорів, кондиціонерів, точок освітлення, розташування робочого місця.

Обов'язково враховується чисельність членів сім'ї, їх захоплення, присутність домашніх тварин. Велика увага приділяється системам зберігання, адже у кожного має бути місце для особистих речей. Тут же обговорюються терміни розробки дизайну квартири в ЖК «Липинка» і бюджет.

В процесі розмови дизайнер розмічає в кожній кімнаті зони відпочинку і роботи. Зверніть увагу, що в дизайн-проекті квартири в ЖК «Липинка» кожен ракурс представлений у 2-х варіантах: з природнім і штучним освітленням. Таким чином, клієнт розуміє, як буде виглядати його житло після ремонту в ЖК «Липинка».

2. Створення 3D візуалізації

Тривимірне зображення розробляється на основі плану приміщення і технічного завдання. Для цього існує спеціальна комп'ютерна програма з великою кількістю функцій. Як правило, вона поєднана з каталогом, з якого і підбираються меблі.

Також за бажанням замовника можна створити абсолютно нову модель дивана або шафи, а потім замовити її індивідуальне виготовлення. Дизайнер стежить за тим, щоб оздоблювальні матеріали, техніка, текстиль та інші предмети інтер'єру гармонійно поєднувалися між собою.

Наші майстри мають розвинене почуття стилю, професійні знання та вміння.

Візуалізація зон дозволяє створити фотореалістичне зображення дизайну в ЖК «Липинка». Кожне приміщення показано в декількох ракурсах. Найчастіше це від 3-х до 6-ти позицій. Обов'язково представлений вид на 4 стіни приміщення і погляд зверху.

Велика увага приділяється опрацюванню деталей, адже від цього залежить якість професійної візуалізації.

Замовити візуалізацію в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР – це прекрасна можливість прогулятися по своєму майбутньому житлі вже зараз. Так ви можете заздалегідь оцінити наскільки буде комфортним інтер'єр.

Якщо ж виконати ремонт квартири в ЖК «Липинка» без дизайн-проекту, то витрати на перероблення можуть бути дуже значними.

Вартість залежить від обраного пакета. Дизайн-проект для ЖК «Липинки» вийшов просторий, світлий і сучасний. З усіх стилів замовник віддав перевагу мінімалізму. На кухні переважають пастельні тони та прості меблі.

Глянцеві панелі візуально розширюють простір. Особливого стилю додають римські штори та вікна до самої підлоги. На кухні робоча зона вдало об'єднана з зоною відпочинку та їдальнею. Вельми вдале рішення – барна стійка, в нижній частині якої розмістилися додаткові місця для зберігання.

3. Розробка інженерних креслень

Жоден дизайн-проект від МЕТЕР не обходиться без робочої документації. Вона включає такі плани:

• кондиціонерів;

• теплих підлог;

• розгортки стін;

• розміщення освітлювальних приладів і електроточок;

• план стель;

• схематичне позначення підлогових покриттів;

• віконних і дверних прорізів.

З пакетом інженерних креслень ремонт квартир в ЖК «Липинка» проходить значно швидше і якісніше. Креслярські документи – це своєрідна карта і поетапний план роботи. Така шпаргалка значно економить час і гроші.

Жоден пакет не обходиться без специфікації. У цьому документі вказані предмети, які необхідно купити, їх розміри та вартість.

Дизайн-проект для ЖК «Липинка», що по вул. Данченка 22 був створений за кілька етапів, в результаті клієнт отримав реалістичну 3D візуалізацію і пакет технічної документації.

У таблиці експлікації приміщень зазначено найменування кожної кімнати та площа. Всього для цього проекту був розроблений повний набір креслень для 8 кімнат: санвузол, коридор, спальня, передпокій, ванна, дитяча, кухня-їдальня, кабінет.

Є план розташування теплої підлоги з прив'язками до регуляторів. На ньому позначені всі розміри та форми майбутньої конструкції.

На плані підлог із зазначенням підлогових покриттів, площ і напрямків укладання, прописаний тип обробки підлоги (ламінат і плитка).

Завдяки відомості обробки стін з розрахунком обсягів відразу видно, які оздоблювальні матеріали, і в якій кількості будуть потрібні.

План дверних прорізів дозволяє заздалегідь замовити необхідні дверні блоки потрібних розмірів. Дуже важлива схема опалення та кондиціонування. Так можна відразу розрахувати кількість і потужність кондиціонерів, а також їх місце розташування.

На плані демонтажу вказані перегородки, які необхідно знести, а також чинні цегляні стіни. План монтажу навпаки показує, де необхідно звести нові перегородки.

Установка меблів і обладнання схематично показує обриси майбутнього інтер'єру. Розкладка плитки по стінах у ванній значно полегшить роботу плиточнику і зведе до мінімуму всі непорозуміння.

Ремонт у квартирі ЖК «Липинка» від МЕТЕР – це комплексний підхід, висока якість і професіоналізм.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [1 Голос]