Дизайн проект "Престижний", м.Київ, вул. Білоруська, 36а
Площа: 76,52 м2

 

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ

 

ПАКЕТ КРЕСЛЕНЬ

 

 

Як отримати престижний дизайн-проект?

Мати своє житло зі стильним, престижним інтер'єром – мрія, мабуть, кожного киянина. Взяти іпотеку не складає труднощів, але як йде справа з інтер'єром? Якщо ви хочете отримати дійсно пристойну сучасну квартиру, то рекомендуємо звертатися до професіоналів.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР вже більше десятка років розробляє дизайн-проекти для квартир, будинків, офісів, ресторанів і магазинів.

Зміст

1. Дизайн інтер'єру від МЕТЕР

2. Як буде створюватися ваш дизайн-проект

3. Робимо замовлення на раз-два-три

1. Дизайн інтер'єру від МЕТЕР

Майстерня дизайну інтер'єрів пропонує найостанніші новітні розробки у сфері облаштування жител. Тільки актуальні, сучасні та зручні інтер'єри.

Наші дизайнери створюють візуалізації форматі 3D Max, які виглядають максимально реалістично. Завдяки співпраці з перевіреними постачальниками абсолютно всі предмети інтер'єру можна підібрати відповідно до проекту. В результаті готовий ремонт нічим не буде відрізнятися від розробленого дизайн-проекту.

Наші інтер'єри враховують особливості всіх членів сім'ї, вони зручні та легкі у виконанні. В такій квартирі комфортно жити й не соромно приймати гостей.

2. Як буде створюватися ваш дизайн-проект

Перш за все, проводиться консультація, з'ясовуються побажання, пріоритети, вимоги до оформлення та функціональності житла. Потім розробляється детальний план квартири з урахуванням перепланування і розташування сантехніки, меблів та ін.

Наступний етап – це розробка концепції інтер'єру. В процесі роботи відбуваються консультації з замовником, в ході яких він вносить свої зауваження, а дизайнер пропонує найбільш доречні прийоми, стильові та колірні композиції.

Потім створюється ескіз і все переноситься в комп'ютерну програму. Ми користуємося добре програмою 3D Max, що добре себе зарекомендувала.

Саме час приступати до створення набору креслень. В нього заноситься специфікація, схеми розміщення електрики, опалення, кондиціонування. Додається план електричних теплих підлог, дверних прорізів, розгортки по стінах, демонтажу. Обов'язковий паспорт оздоблення стін, обмірне креслення після перепланування, план з розставлянням меблів і устаткування.

3. Робимо замовлення на раз-два-три

Стати володарем дизайну «Престижний» можна всього лише за 3 кроки:

1. Зв'яжіться з менеджером компанії найбільш зручним для вас способом. Це може бути зроблено за допомогою телефону, чату або електронної пошти.

2. Відвідайте консультаційну зустріч з дизайнером. В процесі фахівець відповість на всі ваші запитання, зніме виміри.

3. Укладіть договір, внесіть оплату.

Після закінчення зазначеного в договорі терміну вам буде представлений готовий дизайн-проект «Престижний» з урахуванням усіх побажань.

Дана послуга включає пакет робочих креслень і візуалізацію інтер'єру. Слід зазначити, що креслення можна отримати в подарунок, якщо замовити ремонт у нас. Крім економії на дизайн-проект це має ще цілий ряд переваг:

1. Авторський нагляд. Додатково доступна послуга авторського нагляду, в ході якого дизайнер, який розробляє інтер'єр протягом ремонту буде стежити за тим, щоб проект був втілений в реальність максимально точно.

2. Зручно. Протягом усієї співпраці клієнт зустрічається тільки з однією людиною та позбавлений необхідності: наймати бригади, замовляти вікна, двері, розбиратися з вантажниками й керувати процесом, закуповувати оздоблювальні та чорнові будматеріали.

3. Економія часу. Завдяки тому, що проектом займається одна компанія, одночасно можуть виконуватися різні завдання: дизайнер працює над загальною концепцією, ремонтники здійснюють демонтаж, інженер стверджує перепланування і збирає необхідні документи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]