Дизайн проект "Престижний".
м. Київ. ЖК "Артемівський" вул.Бакiнська 37В

Пакет робочих креслень
 
Візуалізація інтер'єру

Як з однокімнатної квартири зробити двокімнатну?

Дизайнери Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР здатні творити справжні чудеса: облаштовувати на балконах затишні кабінети, рухати стіни й навіть перетворювати однокімнатні квартири у двокімнатні. До компанії звернулася сім'я, яка побажала винести дитяче ліжко за межі батьківської спальні.

Зміст

1. Розподіл простору

2. Історія одного перетворення

3. Чим МЕТЕР відрізняється від інших?

1. Розподіл простору

Поділ однієї великої кімнати на дві – практика досить популярна, проте має цілий ряд нюансів. Особливу увагу варто приділити:

• достатньому освітленню;

• опорним стінам;

• системі опалення.

Як перегородки найчастіше обирають гіпсокартон – він легко монтується й не створює додаткового навантаження на перекриття. Обов'язковою умовою є укладання звукоізоляційного матеріалу між листами гіпсокартону.

Як перегородка може виступати шафа-купе. Сьогодні на замовлення виготовляються шафи-купе до самої стелі. Вони вирішують відразу два завдання: якісно розділяють простір навпіл і надають місце для зберігання речей.

У більшості випадків приміщення ділять впоперек, і одна кімната виходить з штучним освітленням, а друга – з природним. Іноді використовується поперечний поділ приміщень, але тут потрібно враховувати загальну квадратуру, варіанти заміни вікна та ін.

Врахуйте, що за умови зведення капітальної стіни з'являється необхідність проходити процедуру узаконення перепланування у відповідних державних органах.

2. Історія одного перетворення

Перед дизайнером компанії постала досить складна і водночас цікава задача: перетворити простору кімнату площею 18 кв. м на два повноцінних приміщення – спальню й дитячу. Вирішено було простір розділити на 2 частини за допомогою зведення гіпсокартонової перегородки.

Однак в цьому випадку дизайнери зіткнулися з новою проблемою – в спальні був відсутнє природне джерело освітлення, тобто в кімнаті не було жодного вікна. Зі скрутного становища вийшли шляхом установки великих дверей з матовим склом. Воно пропускає світло і одночасно дозволяє створити інтимну атмосферу.

Велику увагу було приділено штучному освітленню. По периметру кімнати встановлена світлодіодна стрічка, на стелі вмонтовано велику кількість освітлювальних точок, а декоративне панно над ліжком набуло додаткового підсвічування.

Хоча спальня вийшла прохідною, але стала досить затишною й функціональною. Приміщення містить робочу зону, зону сну та гардеробну. У дитячій кімнаті розташоване все необхідне – ліжко, ігровий будиночок, шафи, столик, крісло й мольберт.

3. Чим МЕТЕР відрізняється від інших?

• Доступна вартість. Ціна на розробку інженерних креслень починається від 200 грн/кв. м.

• Гарантія. Компанія працює легально, перед початком роботи укладає договір, а також надає гарантію на 365 днів.

• Функціональність. МЕТЕР розробляє дизайн, як для квартир, так і для дач, ресторанів, офісів і магазинів.

• Досвід. Організація присутня на ринку понад 10 років, що говорить про колосальний досвід і відмінну якість.

• Гнучка цінова політика. Відповідно до бюджету й вимог менеджер підбере вам як недорогі, так і ексклюзивні варіанти дизайну інтер'єру.

Залиште свій номер телефону, і протягом 30 секунд з вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження подальшої зустрічі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]