Дизайн проект "Типовий".
м. Київ. ЖК "Артемівський" вул.Бакiнська 37В

Пакет  креслень

Типовий проект для двокімнатної квартири

Традиційно під поняттям «Типовий проект» мається на увазі щось стандартне, нудне, таке як у всіх. Однак Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР може вас приємно здивувати.

Зміст

1. Типовий проект від МЕТЕР

2. Набір креслень для квартири в ЖК «Артемівський»

3. Чому до нас варто звертатися за плануванням

1. Типовий проект від МЕТЕР

Серед усіх послуг великою популярністю користується «Типовий набір робочих креслень». Він підійде ідеально якщо:

• ви обмежені в часі й проект потрібен був ще на вчора;

• площа квартири невелика, а вмістити багато чого необхідно;

• бажаєте заощадити;

• хочете отримати зручний інтер'єр перевірений часом.

При розробці проекту особлива увага приділяється функціональним характеристикам: розташуванню розеток, меблів, встановленню сантехнічних приладів. Попри те, що проект називається «Типовий» в процесі роботи велика увага приділяється індивідуальним побажанням замовника, бажаному колірному оформленню, стилю та місце розташуванню меблів.

Під час консультації дизайнери пропонують рішення, які вже були випробувані на сотнях проектах і прекрасно себе зарекомендували. В результаті клієнт отримує функціональний інтер'єр в найкоротші терміни і за цілком доступну вартість.

2. Набір креслень для квартири в ЖК «Артемівський»

До нас звернувся власник двокімнатної квартири в новобудові, що по вулиці Бакинська, 37 в. Квартира здається в експлуатацію без обробки, а значить, всі турботи по ремонту повністю лягають на плечі новоселів. Клієнт замовив повний пакет робочих креслень без візуалізації.

Спочатку наші фахівці склали обмірне креслення до перепланування із зазначенням експлікації приміщень. На плані вказані точні розміри кожної кімнати, параметри всіх стін і прорізів.

Схематично позначені наявні металопластикові конструкції, стіни й перегородки. План монтажу включає зображення нових стін, перегородок та інших гіпсокартонних конструкцій. Обмірні креслення після перепланування дозволяють побачити нові розміри оновленої квартири.

В процесі детального обговорення із замовником створюється план розміщення меблів і устаткування. Тут чітко видно, як буде виглядати приміщення після ремонту. План монтажу стель показує місце розташування підвісних і натяжних стель, розміри стельових гіпсокартонних конструкцій.

Крім цього в пакет документів входить план освітлення з розмірами та прив'язками до вимикачів, розміщення електричних розеток, слабкострумових мереж, схема підлогових покриттів, дверних прорізів, сантехнічних та опалювальних приладів.

3. Чому до нас варто звертатися за плануванням

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР – це шанована компанія на столичному ринку з хорошою репутацією. Серед її переваг виділяють:

• Швидкість. Розробка проекту в стислі терміни можлива завдяки роботі команди професіоналів із величезним досвідом.

• Дотримання законів і норм. Ми пропонуємо тільки ті рішення, які гарантовано будуть схвалені відповідними органами.

• Індивідуальний підхід. Попри типове рішення, дизайнери враховують розпорядок дня клієнта, його переваги, побажання та намагаються розробити максимально відповідний інтер'єр.

• Доступна вартість. Конкурентне ціноутворення вигідно виділяє компанію серед конкурентів.

Типовий дизайн-проект від МЕТЕР – це можливість заощадити й отримати якісний продукт.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]