Дизайн проект - Академика Глушкова 9Д, площа: 71,3 м2, м. Київ

Чи можна обійтися без дизайн-проекту?

Будь-який хороший ремонт починається зі складання дизайн-проекту. Але розберімось, навіщо він потрібен і чи можна обійтися без цих документів? 

Зміст

1. Вся правда про дизайн-проект

2. Складові дизайн-проекту

3. МЕТЕР – лідер на ринку дизайнерських послуг

 

1. Вся правда про дизайн-проект

З кожним роком популярність дизайн-проекту зростає все більше і більше. Хаотично обставлене житло сьогодні мало кого приваблює. До приміщення висувається безліч вимог: це і функціональність, і зручність, і естетика.

Щоб правильно все організувати і продумати, необхідний цілий пакет технічної документації. Креслярська документація ґрунтується на попередньо знятих вимірах приміщення.

Простий косметичний ремонт (переклеювання шпалер, зміна підлогового покриття) цілком можна зробити або без проекту. Але якщо мова йде про перепланування, створення інтер'єру в новобудові «з нуля» або повне перероблення кімнати, то без документації не обійтися.

Без дизайн-проекту неможливо виконувати такі роботи, які передбачають заміну або перепланування:

• системи опалення;

• електропроводки;

• каналізаційних труб;

• водопроводу.

Проект значно заощадить час і фінансові витрати, зведе до мінімуму непорозуміння та закупівлю зайвих будівельних матеріалів. 

2. Складові дизайн-проекту

Залежно від пакета до складу дизайн-проекту можуть входити 4 складових:

• креслярські документи;

• авторський супровід;

• 3D візуалізація;

• специфікації.

Креслярські документи містять в собі цілий пакет проектної документації: плани з електрики, стель, дверей, меблів, монтажу та демонтажу, розміщенню світильників з вимикачами. Сюди ж входить схема слабкострумових мереж, план підлогових покриттів, розміщення радіаторів і кондиціонерів. Обов'язкове обмірне креслення до та після перепланування. Для ванної кімнати розробляється план розміщення сантехнічних виводів.

Авторський супровід передбачає виїзд фахівця на місце проведення будівельних робіт, внесення необхідних коригувань і контроль реалізації інтер'єру.

3D візуалізація – це створене за допомогою спеціальної програми фотореалістичне зображення майбутнього інтер'єру. Візуалізація дозволяє заздалегідь побачити, як все буде виглядати на практиці та легко внести необхідні зміни. 

3. МЕТЕР – лідер на ринку дизайнерських послуг

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР спеціалізується на виконанні ремонтних робіт різної складності: від легкого косметичного ремонту до повного перепланування.

У штаті працює велика кількість різноманітних фахівців високої кваліфікації. Компанія має у своєму розпорядженні всі необхідні інструменти й розвинену мережу постачальників.

Основний принцип організації – це прозорість на всіх етапах роботи: від складання кошторису до здачі квартири в експлуатацію.

Крім виконання ремонтних робіт пропонується широкий спектр дизайнерських рішень. Це пакет «Престижний», «Типовий» та «Ексклюзивний».

Кожен варіант дизайну квартири має свої особливості, плюси та мінуси. Наприклад, в «Типовому» складі робочих креслень відсутня 3D візуалізація, але він має найбільш демократичну вартість.

Дизайн квартир «Ексклюзивний» розрахований на великий бюджет, але включає візуалізацію, креслярські документи, специфікацію й авторський нагляд. Це практично «all inclusive» у світі дизайну.

Золотою серединою є дизайн «Престижний». Він поєднує доступну вартість і максимум наданих послуг.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]