Хоч раз в житті у кожного власника квартири або малоповерхової приватної житлової нерухомості виникає бажання оновити інтер'єр. Однак у більшості з них відразу виникає питання: що краще - поклеїти за традицією шпалери або нанести декоративну штукатурку.

Щоб прийняти правильне рішення, рекомендуємо ознайомитися з деякими нюансами вибору кожного оздоблювального матеріалу:

  • їх плюси і мінуси;
  • вартістю;
  • довговічністю;
  • технологією нанесення;
  • умовами догляду.

Шпалери

Поклейка шпалер в Києві не втрачає своєї популярності протягом декількох останніх десятиліть. Їх основа може бути найрізноманітнішою. На лицьову поверхню даного рулонного матеріалу наноситися різнохарактерне за кольором і дизайнерському виконанню декоративне покриття. Для надійної фіксації шпалер використовується спеціальний клей в залежності від застосовуваної підкладки.

Їх плюси і мінуси

До позитивних факторів цього рулонного матеріалу можна віднести:

  • мінімальні витрати часу і фінансів;
  • можливість здійснити процес самостійно;
  • дозволяють приховати невеликі дефекти на стінах;
  • багатий асортимент кольорових і фактурних варіантів виконання;
  • надається можливість імітувати певні оздоблювальні матеріали, наприклад, цегляну кладку, камінь, мармур.

За рахунок відсутності водонепроникності шпалери можна легко порвати, навіть в процесі поклейки. При порушенні технології нанесення їх на стіну з'являється ймовірність утворення під ними цвілі. А для наклейки рулонного матеріалу з миэчою поверхнею, потрібні певні навички.

Декоративна штукатурка

Це найбільш універсальний і естетичний спосіб обробки стін. До того ж екологічно безпечний. Дозволяє досить точно імітувати різні натуральні матеріали, наприклад, шкіру, дерево, камінь, мармур, клац. Є можливість зробити поверхні як ідеально гладкими, так і рельєфними.

Її плюси і мінуси

За рахунок високої пластичності декоративна штукатурка дозволяє не тільки приховати суттєві дефекти на стінах, але і обробити площини зі складною конфігурацією. Нанесення декоративної штукатурки в Києві можна здійснювати навіть без наявності певних навичок. Після висихання виходить суцільна без стиків поверхня. Навіть під дією негативних чинників вона не втрачає своєї первісної привабливості. Будь-який пил і бруд можна без проблем змити з неї. Надається можливість комбінувати різноманітні кольори і текстури.

Довговічність матеріалів

Вибираючи матеріал для оздоблення приміщення, бажано приділити увагу терміну його служби. За рахунок можливості добре протистояти механічному впливу і стирання, декоративну штукатурку важко пошкодити навіть «активній» дитині. Вона не втратить своєї вишуканості протягом декількох десятиліть, хоч на неї будуть періодично потрапляти сонячні промені.

Шпалери незалежно від основи не зможуть «похвалитися» таким термін довголіття. Найміцніші види прослужать не більше 10 років.

Вартість

Купівля декоративної штукатурки на квадратний метр оброблюваної поверхні вам обійдеться орієнтовно в 300-350 грн. До того ж це без витрат на її нанесення. Однак більш вишукані види цього оздоблювального матеріалу стоять ще дорожче. Наприклад, за м2 венеціанської штукатурки ви заплатите близько 1000 грн.

Звичайно, прості одношарові шпалери мають ціну значно меншу. І навіть якщо ви вирішите купити двошарові з гарним дизайном, то покупка обійдеться дешевше в порівнянні з штукатурною сумішшю. Однак і якість оброблених стін буде значно гірше.

Внутрішнє оздоблення квартири від компанії МЕТЕР здійснена як з використанням шпалер, так і декоративної штукатурки дозволить змінити інтер'єр вашого приміщення до невпізнання.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]