ЖК «Форест Парк» – прекрасне рішення для тих, хто цінує хорошу екологію, чисте повітря та життя в оточенні природи. Час тут тече інакше, оскільки геть відсутня міська метушня, шум загазованих вулиць.

Однак на території комплексу є все необхідне для комфортного життя: кафе, медичний центр, супермаркет, бізнес-центр, аптеки, відділення банку.

Зміст:
1. ЖК «Форест Парк» – єднання з природою
2. Спеціальна пропозиція – авторський нагляд
3. Схема співпраці з МЕТЕР

1. ЖК «Форест Парк» – єднання з природою

Комплекс разюче відрізняється від типових київських багатоповерхівок. Тут панує атмосфера спокою та безпеки. ЖК «Форест Парк» має 24-ти годинне відеоспостереження, пости охорони, домофон. На території для малюків встановлено безліч ігрових зон з гойдалками, скалодромом, велодоріжками, лабіринтами й пісочницями.

Для дітей мешканців свої двері відкрили дитячий садочок і школа, які знаходяться в двох хвилинах ходьби. Старших дітлахів порадує футбольне поле й тенісний корт. Прямо біля комплексу знаходиться автобусна зупинка, а з вікон відкривається чудовий краєвид на лісопаркову зону з безліччю хвойних дерев.

Забудовник подбав про зовнішню красу, а ось внутрішній ремонт квартир в ЖК «Форест Парк» повністю лягає на плечі інвесторів.

2. Спеціальна пропозиція – авторський нагляд

Будь-який ремонт квартири в ЖК «Форест Парк» починається з чітко продуманого проекту. Як правило, дизайн в ЖК «Форест Парк» становить всього 2-3% від загальної вартості ремонту. Це не такі вже й великі гроші, а економія на дизайн-проект може вилитися у величезні витрати по переробленні новенького ремонту.


Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР представляє своїм клієнтам дуже вигідну пропозицію – авторський нагляд. Наш дизайнер протягом всіх ремонтних робіт буде ретельно стежити за тим, щоб дизайн квартири в ЖК «Форест Парк» був втілений в життя з точністю до найдрібніших деталей.

Автор скрупульозно спостерігає за відтворенням дизайн-проекту квартири в ЖК «Форест Парк». Враховується не тільки відповідність візуальним показникам, а й стильовим, технологічним і технічним характеристикам.

3. Схема співпраці з МЕТЕР

На столичному ринку будівельних послуг представлені сотні компаній. Однак обираючи виконавця, враховуйте його репутацію, досвід, наявність сайту, відгуки та портфоліо. Всім цим показникам відповідає компанія МЕТЕР.

Замовлення ремонту квартири в житловому комплексі «Форест Парк» відбувається наступним чином:

  1. 1. Обговорення проекту. Менеджер коротко розпитує про ваші побажання, узгоджується дата зустрічі з виконробом.
  2. 2. Виїзд на об'єкт. У призначений час на об'єкт приїжджає наш фахівець, знімає виміри та проводить консультацію стосовно майбутнього ремонту.
  3. 3. Відправлення кошторису. Розрахунки проводяться безкоштовно й надсилаються на електронну адресу.
  4. 4. Укладення договору. При особистій зустрічі оформлюється офіційний договір, де чітко прописані терміни, вартість, гарантійні зобов'язання та обсяг робіт.
  5. 5. Виконання безпосередньо самого ремонту в ЖК «Форест Парк».
  6. 6. Здача проекту в призначені терміни.

Зверніть увагу, що компанія щедро обдаровує своїх клієнтів привабливими знижками, регулярно проводить вигідні акції.

Ремонт у квартирі ЖК «Форест Парк» від МЕТЕР – це вигода, помножена на якість.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]