Житловий комплекс знаходиться на вулиці Багговутівська та має однойменну назву. Навкруги вирує культурне та ділове життя столиці, але водночас комплекс надійно відділений від міської метушні малоповерховими будинками та великою кількістю зелені.

Зміст:
1. Переваги ЖК «Багговутівська»
2. Чудеса дизайну
3. Ремонт у квартирі ЖК «Багговутівська» від МЕТЕР

Переваги ЖК «Багговутівська»

Щасливі новосели серед переваг будинку виділяють зручну транспортну розв'язку, розвинену інфраструктуру, торговий центр і школу.

Крім цього ремонт в ЖК «Багговутівська» передбачає:

  • Утеплені фасади. Внаслідок того, що стіни з червоної цегли утеплені мінеральною ватою – в квартирах комфортно як взимку, так і влітку.
  • Автономне опалення. Опалювальний сезон буде починатися й закінчуватися тоді, коли цього захочуть мешканці будинку, а не міська влада.
  • Чорнова обробка. Це означає, що в своєму житлі ви можете реалізувати абсолютно будь-які ідеї.
  • Лічильники на тепло. Лічильник дозволяє встановлювати приємну для себе температуру й платити тільки за реально спожите тепло. У разі якщо їдете на тривалий термін можна встановити мінімальний нагрів і заощадити пристойну суму.

Чудеса дизайну

Хороший професійний дизайн здатний творити справжні чудеса: розширити кімнату, зонувати простір, створити на 18 м2 повноцінну квартиру. В цій справі головне обрати хорошого майстра.

Саме такі фахівці працюють в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Наші майстри зроблять дизайн квартири в ЖК «Багговутівська» в максимально короткі терміни.

Чому варто замовити дизайн в ЖК «Багговутівська» в компанії МЕТЕР?

1. Якісне втілення будь-якого дизайну. По закінченню роботи ви отримуєте не тільки візуалізацію інтер'єру в 3D форматі, а й повний пакет креслень для будівельників. Він здатний полегшити роботу при реалізації ремонту, розрахунку кошторису та дати чітке уявлення про те, скільки і яких оздоблювальних матеріалів буде потрібно.

2. Перепланування в рамках закону. Наші фахівці знайомі з необхідною законодавчою базою й виконають перепланування відповідно до функціональних особливостей приміщеннями та нормами БТІ.

3. Стовідсоткова комплектація. Замовляючи дизайн-проект квартири в ЖК «Багговутівська», ви отримуєте професійний грамотний підбір меблів, а також оздоблювальних матеріалів. Все це підбирається відповідно до бюджету та побажань клієнта.

4. Гарантія. МЕТЕР надає гарантію на повний комплекс послуг. Всі нюанси співпраці прописані в договорі, що дає клієнтові захищеність і впевненість в отриманому результаті.

Ремонт у квартирі ЖК «Багговутівська» від МЕТЕР

Компанія спеціалізується на ремонті квартири в новобудовах і пропонує своїм клієнтам 3 варіанти на вибір: ремонт новобудови класу «Стандарт», «Люкс» та «Преміум». Первинний ремонт відрізняється від ремонту на вторинному ринку відсутністю демонтажу, урахуванням усадки нового будинку та ін.

Як обрати свій клас ремонту?

  • «Стандарт». Даний вид підійде якнайкраще, якщо ви обмежені в бюджеті. Пакет передбачає часткову заміну комунікації, фарбування стін або обклеювання шпалерами, а також заміну підлогових покриттів.
  • «Преміум». Це найпопулярніший ремонт квартир в ЖК «Багговутівська» оскільки за доступну ціну клієнт отримує максимум послуг. Крім вищеназваного переліку пакет містить перепланування з демонтажем, зведенням нових перегородок і повну заміну комунікацій.
  • «Люкс». Включає ексклюзивний ремонт квартири в ЖК «Багговутівська».

З компанією МЕТЕР ремонт – це просто, цікаво та вигідно!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]