ЖК «Рибальський» – це проект, який передбачає зведення 9-ти будинків на Рибальському півострові в Подільському районі Києва.

Асортимент представленого житла вражає: від скромних однокімнатних квартир площею 40 м2 до просторих 5-ти кімнатних і розкішних дворівневих апартаментів. Комплекс розташувався на Набережно-Рибальській дорозі 3, 9, і має прекрасний краєвид на Дніпро і Труханів острів.

Зміст:
1. Вигода від проживання в ЖК «Рибальський»
2. Дизайн в ЖК «Рибальський» від МЕТЕР
3. Ремонт на раз-два-три

1. Вигода від проживання в ЖК «Рибальський»

1. Розстрочка. Сума початкового внеску становить всього 10% від вартості житла, а залишок інвестор може внести протягом 3 років. Ніяких відсотків, перевірок на платоспроможність і довідок про доходи. Все максимально просто, швидко, прозоро.

2. Набережна. Планується на набережній облаштувати простір, де можна буде кататися на велосипедах, бігати та гуляти.

3. Водний канал. За задумом архітекторів на території комплексу буде зведено водний канал протяжністю 330 м. У планах спорудження двох пішохідних мостів, амфітеатру, фонтану, сцени, кафе і ресторанів.

4. Інфраструктура. Передбачається відкриття: художніх студій, архітектурних майстерень, аптек, IТ офісів. А також кабінетів стоматології, сімейних лікарів, нотаріусів. Внутрішні двори створюють тихий та безпечний простір для дітей. Тут планується встановити: гірки, гойдалки, лавки, сітки для лазіння, гравійні доріжки.

2. Дизайн в ЖК «Рибальський» від МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів допоможе створити дизайн квартири в ЖК «Рибальський», який врахує всі нюанси організації простору.


Що ви отримаєте, замовляючи дизайн-проект квартири в ЖК «Рибальський» в МЕТЕР?

  1. 1. Яскравий, візуалізований інтер'єр у форматі 3D Max.
  2. 2. Чіткий план будівельних робіт. Він включає креслення складних елементів, специфікацію на всі матеріали, точні виміри.
  3. 3. Економію фінансів. Завдяки чітко прорахованому планом ви точно знаєте, які та скільки будматеріалів потрібно купувати. Як показує практика, економія тільки на цьому становить до 15% вкладень в ремонт.
  4. 4. Відсутність помилок. Детально пророблений дизайн і ремонт в ЖК «Рибальський» позбавляє від необхідності міняти плани в процесі будівництва. Кожна розетка та лампочка знаходиться на своєму місці.

3. Ремонт на раз-два-три

Ремонт квартири в житловому комплексі «Рибальський» може стати головним болем, а може подарувати справжнє задоволення, спостерігаючи, як ваші мрії оперативно втілюються в реальність. З компанією МЕТЕР ремонт квартир в ЖК «Рибальський» дійсно можна провести в 3 етапи:

Крок 1. Заміри. На даній стадії здійснюється первинна консультація, зняття вимірів приміщення та узгодження всіх побажань.

Крок 2. Кошторис і договір. Залежно від обраного варіанту розраховується кошторис, оформляється договір.

Крок 3. Реалізація проекту. Це безпосередньо сам ремонт квартири в ЖК «Рибальський» за затвердженим раніше дизайн-проектом.

Ремонт у квартирі ЖК «Рибальський» від МЕТЕР – це чесний підхід, якість по ГОСТам і технічний нагляд.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]