ЖК «Республіка» входить до складу житлового масиву Теремки 3. Це буде один з наймасштабніших проектів забудови Києва. Територія будівництва охоплює понад 100 гектарів, а згідно з планом – це понад 1 млн квадратних метрів житла. На зведення такого великого проекту відведено 4-5 років.

Зміст:
1. Головні переваги
2. Що ви отримуєте, замовляючи дизайн в МЕТЕР?
3. Ремонт в ЖК «Республіка» без проблем

1. Головні переваги

Понад усе інвесторів приваблює наступне:

1. Всього 7 хвилин до метро. Саме стільки потрібно часу, щоб дійти до станції метро «Теремки». До станції «Іподром» їхати 15 хвилин громадським транспортом, а до «Виставкового центру» – 20 хвилин.

2. Закрита територія. Комплекс обгороджений від чужих очей надійним парканом, вхід сторонніх ретельно контролюється.

3. Двір без машин. Внутрішні дворики є справжнім оазисом з ігрових зон і територій для відпочинку.

4. Власний дитячий сад. У столиці дуже гостро стоїть проблема з дошкільними навчальними закладами – чергу інколи доводиться займати мало не після народження дитини. Мешканці ЖК «Республіка» позбавлені цієї проблеми: для їхніх дітей побудований великий дитячий садочок.

Також передбачено: місця для вигулу домашніх тварин, гімназію, медичний комплекс, тенісні корти, дитячі спортивні майданчики, поля для гри в волейбол, футбол і баскетбол.

2. Що ви отримуєте, замовляючи дизайн в МЕТЕР?

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує 3 варіанти дизайну квартири в ЖК «Республіка»:

1. Стандартний набір робочих креслень. Це найдоступніший варіант, який включає плани монтажних і демонтажних робіт, розташування сантехніки, меблів, освітлення, розеток і вимикачів. Також додається схема слабкострумових мереж, підлогових покриттів, дверних отворів.

2. Престижний. Пакет складається з креслень і візуалізації в 3D Max. А на виході ви отримуєте практичний, комфортний і функціональний інтер'єр.

3. Ексклюзивний. Дизайн в ЖК «Республіка» розробляється за індивідуальним замовленням і містить реалізацію найскладніших елементів: колон, ніш, багаторівневих стель, вітражів, камінів.


Дизайн-проект квартири в ЖК «Республіка» вельми доступний за ціною й становить всього 2-3% від загальної вартості ремонту.

3. Ремонт в ЖК «Республіка» без проблем

Компанія МЕТЕР проводить ремонт квартири в ЖК «Республіка» будь-якої складності. Від легкого косметичного, до створення ексклюзивних інтер'єрів з переплануванням.

Завдяки калькулятору на офіційному сайті ви можете самі з легкістю розрахувати, в скільки обійдеться ваш ремонт квартири в житловому комплексі «Республіка». Більш точні показники можна отримати, запросивши на об'єкт нашого фахівця.

Ремонт квартир в ЖК «Республіка» виконується в термін від 2-х місяців до півроку та залежить від таких показників, як: обсяг робіт, наявність дизайн-проекту, площі, пори року, складності елементів інтер'єру.

Наші майстри запропонують вам передові будівельні розробки: систему «Тепла підлога», конвектори вмонтовані в підлогу, панорамні вікна та ін.

Ремонт у квартирі ЖК «Республіка» від МЕТЕР – це прекрасне капіталовкладення в ваше майбутнє.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]