ЖК «Олександрія» – це ще один успішний проект від лідера будівельного ринку країни – Української державної будівельної корпорації «Укрбуд». Комплекс був введений в експлуатацію в 2017 році, але нині вже всі квартири продані. Що ж в ньому такого примітного?

Зміст:
1. Чим гарний ЖК «Олександрія»?
2. Замовте власний дизайн в ЖК «Олександрія»
3. Ремонт від МЕТЕР: вигідні ціни, оригінальні проекти

1. Чим гарний ЖК «Олександрія»?

Час – це ресурс, який не можна купити або повернути назад, однак його можна заощадити. Мешканці ЖК «Олександрія» економлять купу часу на дорогу, покупки в магазинах, зустрічі з друзями та пересування містом.

Це стало можливим завдяки вдалому розташуванню – будинок височіє на вул. Миколи Островського 48/50, що в 12 хвилинах неспішної прогулянки від станції «Вокзальна». Але, попри таке розміщення, комплекс є справжньою оазою безтурботності посеред галасливого мегаполіса.

Будівлю оточує бізнес-центр і зручна транспортна розв'язка. В кроковій доступності спортцентр, бутики, перукарні та ТЦ «Ультрамарин».

А близькість до природи перетворює це місце в особливий об'єкт. Поруч знаходиться Протасів Яр і Солом'янський парк. У Солом'янському районі зосереджено безліч престижних ліцеїв, дитячих садків, гімназій і шкіл.

2. Замовте власний дизайн в ЖК «Олександрія»

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР надає своїм клієнтам на вибір 3 варіанти дизайну інтер'єру різної комплектації:

1. «Типовий». До його переваг належить доступна ціна (170 грн/кв.м.). В результаті ви отримуєте на руки повну технічну документацію свого майбутнього ремонту з усіма схемами, планами, розмірами та іншими даними.

2. «Престижний». Це своєрідна «золота середина» між ціною та кількістю наданих послуг. До пакета робочих креслень додається візуалізація в 3D Max.

3. «Ексклюзивний». Тим, хто хоче отримати унікальний дизайн квартири в ЖК «Олександрія» з безліччю творчих елементів і дорогих оздоблювальних матеріалів рекомендуємо звернути увагу на даний пакет.

Чи варто інвестувати в ЖК «Олександрія»?

Дизайн-проект квартири в ЖК «Олександрія» – це особливе рішення, яке містить в собі практичність, раціональність і красу.

3. Ремонт від МЕТЕР: вигідні ціни, оригінальні проекти

Співробітники МЕТЕР у своїй роботі намагаються максимально задовольнити всі потреби споживачів, оскільки прекрасно розуміють, що найкращою рекламою є відгуки задоволених клієнтів.

Увага: виклик фахівця для складання кошторису – безкоштовний!

Заздалегідь складений кошторис допоможе задовго до початку ремонтних робіт розпланувати свій бюджет.

Виконуючи самостійно ремонт в ЖК «Олександрія», мешканці стикаються з масою труднощів: пошуком вантажників, вивезенням будівельного сміття, завезенням оздоблювальних і чорнових будматеріалів, таких як: пісок, щебінь, цемент.

Все це досить складно й проблематично. Замовляючи ремонт квартири в ЖК «Олександрія», ви позбуваєтесь маси клопіт.

Ремонт квартир в ЖК «Олександрія» відкриває широкі можливості: можна, як самостійно купувати будматеріали у вподобаному магазині, так і довірити це нашим фахівцям. Вони підберуть все необхідне в надійних постачальників за зниженими цінами.

В результаті ви істотно заощадите на ремонті квартири в житловому комплексі «Олександрія».

Ремонт у квартирі ЖК «Олександрія» від МЕТЕР – це надійна інвестиція в вашу нерухомість.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]