Комплекс розташовується на Академмістечку і є найближчим житловим будинком до станції метро «Святошин», «Житомирська» та «Академмістечко». Завдяки настільки зручному місцю розташування значно скорочується час на пересування по столиці.

Зміст:
1. Переваги ЖК «Академ Парк»
2. Якщо дизайн, то тільки в МЕТЕР
3. Скільки часу знадобиться на ремонт?

1. Переваги ЖК «Академ Парк»

Серед причин, чому інвестори вирішили вкласти свої гроші в ЖК «Академ Парк» виділяють:

  1. 1. Надання розстрочки.
  2. 2. Близькість метро до станції «Житомирська» (7 хвилин їзди громадським транспортом).
  3. 3. Велика кількість шкіл і дитячих садочків навколо.
  4. 4. Облаштований підземний і наземний паркінг.
  5. 5. Сучасна система «Розумний будинок».

В епоху катастрофічної нестачі дошкільних установ важливим критерієм є наявність власного дитячого садочка для дітей мешканців.

Традиційно перші поверхи віддані під комерційні приміщення. Особливо варто відзначити вдале планування, зокрема просторі дворівневі квартири. Будинки зводяться з екологічно чистої червоної цегли. Нині перший будинок вже введений в експлуатацію.

До послуг любителів активного проведення часу: басейни, стадіон «Темп», тренажерні зали, спорткомплекс «Наука Спорт», тенісні корти. Забудовник подбав про комфортне проживання й обрав для новобудови затишне та тихе місце.

2. Якщо дизайн, то тільки в МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР прагне зробити життя своїх клієнтів максимально зручним, і тому пропонує повний комплекс дизайнерських та ремонтних послуг.

Залежно від планованого бюджету дизайн квартири в ЖК «Академ Парк» доступний в 3-х варіантах: бюджетний, середній ціновій категорії та ексклюзивний.


У процесі роботи над проектом в основу лягає унікальна ідея, яка доповнюється функціональними й естетичними параметрами. Все це супроводжується докладною ремонтною документацією.

Залежно від того, який пакет послуг був обраний, клієнт після закінчення робіт отримує на руки альбом з планувальними рішеннями, візуалізацію інтер'єру в форматі 3D Max, специфікації та робочі креслення.

Дизайн-проект квартири в ЖК «Академ Парк» – це можливість створити унікальний інтер'єр, який буде враховувати всі нюанси.

3. Скільки часу знадобиться на ремонт?

Багато хто скаже, що в'їхати у власне житло через 2 місяці після отримання ключів неможливо. Почасти це так, з одним лише зауваженням – якщо довірити ремонт квартири в ЖК «Академ Парк» розрізненим фахівцям, бригадам. Або зайнятися всім самостійно.

Однак сьогодні на ринку існує велика кількість спеціалізованих компаній, які мають укомплектований штат високоспеціалізованих майстрів. Однією з таких організацій є Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

Компанія виконує ремонт квартир в ЖК «Академ Парк» площею до 34 м2 всього лише за 2 місяці. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі фахівців, відточеному до автоматизму плану робіт і співпраці з надійними постачальниками.

Ремонт квартири в житловому комплексі «Академ Парк» включає:

  • демонтаж і вивіз сміття;
  • закупівлю чорнових і обробних матеріалів;
  • заведення електрики, каналізації, вентиляції та кондиціонування;
  • штукатурні та малярні роботи.

Замовляючи ремонт у квартирі ЖК «Академ Парк» від МЕТЕР, ви примножуєте власні інвестиції, автоматизуєте процес і економите час.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]