Свою назву комплекс отримав завдяки близькості до станції метро «Славутич». Звідси до входу в підземку всього лише 5 хвилин пішки. Зовсім поряд знаходиться станція метро «Осокорки» та «Позняки».

Новобуд являє собою 5 будинків комфорт класу з різною поверховістю від 12 до 33 поверхів. Подивитися, як просувається будівництво можна особисто, відвідавши вулицю Зарічну, 16.

Зміст:
1. Переваги ЖК «Славутич»
2. Дизайн, як умова комфортного життя
3. Що може запропонувати МЕТЕР?

1. Переваги ЖК «Славутич»

Різноповерхові будинки об'єднує загальний стилобат, в якому розміщується фітнес-центр, басейн і паркінг на 330 місць. На даху будівлі планується розбити спортивні майданчики, дитячі гірки та зони відпочинку. Всі ці блага будуть доступні тільки мешканцям будинку.

Також передбачається зведення дитячого садка. Найбільше інвесторів приваблює близькість до метро, стильна архітектура, панорамний вид на Дніпро. Крім цього мешканцям подобається наявність власного фітнес-центру з басейнами, двір без машин і велосипедні кімнати.

За продуктами можна ходити в супермаркети «Сільпо», «Novus» і «Варус». Практично поруч «Епіцентр» і «Metro Cash & Carry». Для любителів спорту тут організований справжній рай: крім власного тренажерного залу й баскетбольної площадки – в кроковій доступності мережеві фітнес-клуби району.

На особливу увагу заслуговують дворівневі квартири та наявність більше 50-ти планувань.

Сьогодні все більше людей купуючи житло, замислюється про дизайн. Чому ж утворилася така тенденція?

2. Дизайн, як умова комфортного життя

Дизайн квартири в ЖК «Славутич» здатний вирішити відразу кілька питань:

  • створити функціональний простір;
  • візуально розширити приміщення;
  • підняти вартість житла в разі продажу або оренди;
  • підкреслити статус.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР дуже відповідально підходить до розробки кожного дизайн-проекту квартири в ЖК «Славутич». Над створенням інтер'єру працює ціла група професіоналів: інженери, архітектори, дизайнери та візуалізатори.


Головна мета – створити комфортний органічний простір, який максимально гармонує з внутрішнім світом замовника.

3. Що може запропонувати МЕТЕР?

Компанія МЕТЕР вже кілька десятків років спеціалізується на розробці дизайну і виконанні ремонтних робіт. Замовляючи ремонт квартир в ЖК «Славутич», ви можете розраховувати на:

  1. 1. Офіційне підписання договору. Кожен крок ретельно прописаний і завірений нотаріально. Це дозволяє підстрахуватися від непередбачених ситуацій. Офіційне оформлення документації дає захищеність і гарантію.
  2. 2. Особливі умови закупівлі. Тільки для своїх клієнтів ми пропонуємо можливість придбати чорнові та оздоблювальні матеріали за цінами на 15-20% нижче роздрібних. Таким чином, ремонт в ЖК «Славутич» обходиться значно дешевше.
  3. 3. Реальні предмети. При складанні дизайну в ЖК «Славутич» використовуються тільки ті предмети, які можна придбати в магазинах. За вашим бажанням ми самі зробимо закупівлі, привеземо й розставимо все згідно з проектом.
  4. 4. Чітке дотримання термінів. Всі дати, суми, терміни та етапи ремонту квартири в житловому комплексі «Славутич» прописані в договорі.
  5. 5. Високоякісний ремонт квартири в ЖК «Славутич». Професійна бригада будівельників високого рівня виконає весь комплекс робіт, починаючи від демонтажу й закінчуючи оздобленням.

Ремонт у квартирі ЖК «Славутич» від МЕТЕР – це швидко, професійно та економно.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]