Високоякісна декоративна обробка від наших фахівців

Професійна декоративна обробка. Пропонуємо всі види фактурної штукатурки в Києві - венеціанська штукатурка, гротто, марсельський віск, травертин.

Застосування декоративного оздоблення в квартирах - це запорука формування унікального, неповторного інтер'єру ваших приміщень. Величезний вибір всіляких матеріалів, варіантів кольору і фактури, а також ряд технологій безпосередньо оздоблювального процесу дозволяють підібрати десятки варіантів дизайну для кожного взятого приміщення.

Декоративні штукатурки - це популярний і затребуваний матеріал, який представлений у великому асортименті.  Декоративна штукатурка може бути структурною матовою, рельєфною, гладкою, може мати різні ефекти, такі як «футуріческій», або «під старовину». В руках професіонала такий інструмент як декоративна штукатурка може створити буквально шедевр з ваших приміщень, повною мірою сформувати атмосферу інтер'єру відповідно до ваших уподобань і побажань.

Наші фахівці мають багатий досвід декоративного оздоблення із застосуванням різних матеріалів і технологій їх нанесення. Ми з радістю допоможемо підібрати саме той варіант матеріалів і дизайну приміщень, яким ви будете захоплюватися.

 

Ми пропонуємо наступні варіанти декоративного оздоблення приміщень:

Венеціанська штукатурка - це матеріал для внутрішньої обробки, який при професійному підході здатний стати відмінною заміною мармуру, або природному каменю. Венеціанська штукатурка в Києві надає широкий вибір різних кольорів і відтінків. Крім цього, в асортименті представлена величезна кількість всіляких фактур і ефектів, завдяки чому можна додати елегантності і розкоші вашому інтер'єру.

Штукатурка травертин - є натуральним оздоблювальним матеріалом на основі вапна, яке може бути застосовано як для зовнішніх робіт, так і в інтер'єрі. Штукатурка травертин - це матеріал, завдяки якому можна відтворити як неповторний стиль середньовічної Італії, так і внести елегантність в сучасний інтер'єр. Матеріал має величезну кількість варіантів кольорів і відтінків. Крім цього, травертин - це практичне покриття з довгим терміном експлуатації.

Штукатурка гротто. Основа матеріалу - вапно, яка, як відомо відмінно підходить для обробки стін приміщень і фасадів будинків. Гротто - це унікальна можливість створення власного неповторного інтер'єру на основі різноманітних декоративних рішень. Завдяки багатопрофільністю, штукатурка Гротто може бути використана для досягнення різних варіантів зовнішнього вигляду - як фактурного рельєфу, так і виду венеціанської штукатурки.

Фактура папірус - це незвичайний матеріал для оздоблення стін і стель. Покриття являє собою тонкий папір з підвищеною міцністю, яка безшовно укладається на поверхню. Зрештою, створюється інтер'єр у давньоєгипетському стилі. Досить цікавий варіант - це поєднання папірусу з іншими матеріалами декоративного оздоблення.

 Марсельський віск - це фактурна штукатурка, яка стане ідеальним вибором для любителів природних, натуральних фактур, таких як старий натуральний камінь, деревна кора, коркове дерево. Відмінною особливістю даної штукатурки є те, що вона миється. Такий матеріал підійде для кухні та ванної кімнати. Крім цього, завдяки величезній гамі відтінків і кольорів вона підійде для будь-якого стилю дизайну інтер'єру - для офісів, ресторанів, нічних клубів.

Розцінки на декоративну штукатурку

  

Ім’я

Робота + матеріали, грн/м2

Робота,. ринок грн/м.

Штучний мармур

Штучний мармур

Штукатурки венеціанські

252

156

Класичний штукатурка "Marmorino"

252

156

Marmarino під старовину

300

156

Імітації старої стіни

Грот

252

156

По-італійськи

252

156

На італійській мові з rasshivkoj

252

156

Імітація оксамит, велюр

Анатолій Дрофань Роман (аналогічні ситуації)

216

108

Анатолій Дрофань Роман імператорського (cvetovaâbaza)

176

108

Фатур (аналог Персії, перлина)

180

108

Декоративне покриття з частинок кварцового

Грана (схожі на цукор, sabula ДОР)

144

108

Грана імператорського (колір бази)

130

108

Всі ціни вказані без НДС

*При виконанні робіт на складних архітектурних елементах (стеля) необхідно враховувати коефіцієнт 1,5
** Матеріал - admixplus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]