Вінілові плити LG Decotile

Бренд LG безсумнівно викличе асоціації з електронікою. Компанія відома на просторах України широким асортиментом техніки для дому та офісу, однак, крім цього LG Hausys є виробником високоякісного підлогового покриття LG Decotile. Це сучасне, високоякісне покриття для будь-якого типу приміщень, яке має низку переваг, серед яких особливо варто виділити зносостійкість, екологічність і відмінний зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент плит LG Decotile за доступною ціною.

Плити LG Decotile 940 x 186 мм - Ціна: 32$/м

Плити LG Decotile 920 x 180 мм - Ціна: 32$/м

ПлитиLG Decotile 450 x 450 мм - Ціна: 32$/м

Переваги плит LG Decotile

  1. Довгий термін служби. Матеріал володіє міцністю керамічної плитки, він вологозахищених як ламінат. Плити можна застосовувати не тільки як підлогове покриття для дому. Завдяки зносостійкості, LG Decotile можна використовувати в жвавих місцях, таких як ресторани, торгові центри, офіси.
  2. Екологічність. Як правило, виробництво вінілового покриття вимагає застосування в процесі близько 32 шкідливих для людського організму елементів. Виробництво LG Decotile зводить кількість таких елементів до 8, що говорить про матеріал, як про один з найбільш екологічно чистих у світі.
  3. Відмінний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо широкий ряд варіантів зовнішнього вигляду плит LG Decotile. Матеріал підійде для використання в будь-якому дизайні інтер'єрів.

 

Приклади робіт з укладання LG Decotile

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]