Багатошарова паркетна дошка «Тандем» від компанії МЕТР

   Багатошарова паркетна дошка - передовий будматеріал, який використовується в якості альтернативи традиційному паркету і паркетної дошки з масиву. Вона має всі переваги вищеназваних матеріалів, але позбавлена від їх недоліків.

Паркетна дошка цінується за тривалий термін експлуатації, привабливий зовнішній вигляд, простоту укладання та тепло натурального дерева.На ринку представлені паркетні дошки різних виробників. Одні з них більш вдалі, інші менш, але своє законне місце серед лідерів ринку міцно відвоювала паркетна дошка «Тандем».

Особенности паркетной доски «Тандем»

   Багатошарова паркетна дошка «Тандем» виділяється серед аналогічних моделей своїм унікальним будовою. Верхній пласт виконаний з цілісного масиву дуба, який клеїться на основу - вологостійку березову фанеру. Сама основа може містити або 9, або 12 шарів деревини.

   Всі операції проводяться на високоточному німецькому обладнанні, а деревні шари скріплюються екологічно чистим поліуретановим клеєм, також німецького виробництва.

   Лицьовий шар покривається спеціальним маслом для деревини компанії «Осмо». Воно створене на основі натурального воску, масла і є абсолютно безпечним покриттям. Віск, що входить до складу, утворює повітронепроникний шар, який оберігає паркетну дошку від вологи. А масло просочує саму деревину і зберігає покриття зсередини. Завдяки цьому багатошарову паркетну дошку можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і теплими підлогами.

 Паркетна дошка Тандем Київ доступна в двох варіантах: з товщиною 16,4 і 19,5 мм. Фірма виробляє дошку шириною 120 мм, 140 мм, 160 мм, 180 мм і довжиною 1200 мм, 1350 мм, 1500 мм, 1800 мм, 2100 мм, 2400 мм.

Переваги паркетної дошки «Тандем»

1. Міцність. Паркетна дошка з дуба б'є всі рекорди по довговічності, адже дуб є найміцнішою деревиною.

2. Ціна. Дане покриття значно дешевше масиву дошки з натурального дуба, але не поступається йому ні за зовнішнім виглядом, ні по терміну експлуатації.

3. Надійне з'єднання. У виробництві використовується поліуретановий клей з вищим ступенем міцності.

4. Міцна основа. Березова фанера визнана найстабільнішим матеріалом з розряду деревини.

Дубова паркетна дошка - це найбільш оптимальний вид покриття. ВІН дарує теплоту натурального дерева и послужити ще вашим Онук.

Про виробника

Логотип компании Тандем

   Компанія ТАНДЕМ ІМПЕКС заснована в 1998 році і має власну деревообробну фабрику в г. Харьков. Велика територія (1,9 га) та наявність виробничих приміщень загальною площею 4500 м2 дозволяє здійснювати повний цикл виробництва. Саме тут відбувається розпилювання колод на шари, сушка деревини, склейка, механічна обробка, просочення і т.д.

   Підприємство не женеться за різноманітністю асортименту, а зосередило свою увагу на якості. Тому виробник випускає тільки один вид покриття - надміцну паркетну дошку з дуба.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]