Краща, сучасна сантехніка у вашому домі

сучасна сантехніка у вашому доміУ нинішньому ритмі життя ванна кімната є одним з головних приміщень в кожному будинку нарівні з вітальнею, спальнею і кухнею. Тому сучасна сантехніка, якісна і зручна стане прекрасним доповненням до інтер'єру. Наскільки приємно приводити себе в порядок в комфортних умовах, де можна не тільки швиденько скупатися, а й отримати повноцінний відпочинок і релакс.

Тому красивий дизайн, зручна і цікава сучасна сантехніка просто необхідні. Головне позбутися від класичного уявлення про те, як повинна виглядати ванна кімната. Білий однотипний фаянс зі стандартним набором комплектуючих раковина, душова кабіна, унітаз. У магазинах зараз величезний асортимент таких необхідних речей, різних форм, розмірів і кольорів. Адже завдяки навіть невеликого творчого підходу можна оживити кімнату до невпізнанності і перетворити маленьке приміщення на витвір мистецтва. Дуже красиво виглядає якщо розмістити у ванній невеликий предмет декору. Наприклад, у вигляді світильника, або скульптури під стати загальному антуражу. Кілька років тому складно було знайти щось оригінальне й варте з сантехнічних аксесуарів, але зараз зайшовши в магазин очі розбігаються від великої кількості пропозицій.
сучасна сантехніка у вашому домі
Головне визначитися з важливими критеріями. Основним сантехнічним атрибутом в будинку, або в квартирі без сумніву є ванна. Для початку слід визначитися, який саме повинен бути розмір і матеріал виготовлення. Наприклад, сучасна сантехніка представляє три типи ванн: чавунна - це найпоширеніший тип. З переваг добре тримає тепло, довговічна, але через велику вагу досить незручна в доставці. Є нарікання до якості емалі, тріскається, що неминуче веде до псування. Другий тип - сталеві ванни, з достоїнств невелика ціна, порівняно невелика вага і можливість вибрати різноманітні моделі. Недоліки, на жаль, теж є, а саме швидка тепловіддача і чути шум води. Ну і останній тип ванни це акрилові. За вагою найлегші, є маса різних моделей і форм, правда досить чутливе покриття і його потрібно оновлювати, а так як ванна вельми доступна в ціні, то це не є проблемою.

Тепер звернемо погляд на унітаз, є кілька критеріїв вибору. Матеріал виготовлення, буває двох видів фарфор і фаянс, який більш довговічний. Розміри також бувають різними. Наприклад, необхідно враховувати висоту вироби, щоб було комфортно всім членам сім'ї. Існують два способи кріплення - підлоговий варіант і більш неординарний - підвісний. Бачок - конструкція тут залежить від способу кріплення і моделі. Основний момент в тому, що він повинен ідеально підходити до унітазу. Чаша унітазу - бажано вибрати цю в якій є технології проти бризок при змиві. І останній момент, злив води з бачка. Існують три види бачків з різними видами змиву, а саме одне кнопковим, двох кнопковим зливом і системою «аквастоп». Рекомендується двох кнопковий варіант так, як вважається найефективнішим.
Також настільки необхідним елементом є раковина. Основний критерій в тому, що вона повинна бути сумісна з системою водовідведення. У комплекті бажаний сифон, якщо його немає, потрібно постаратися придбати. Витратними матеріалами з яких виготовляють раковини є фарфор і фаянс, обидва вони дуже практичні і мають великий термін служби.
Більше таких глобальних правил по установці сантехніки немає. Все інше знаходиться безпосередньо в руках самого замовника.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]