Однотрубна система опалення: плюси і недоліки.

Однотрубна система опалення: плюси і недоліки.Автономне опалення в будинку є досить зручним способом вирішення проблем з теплом. Немає залежності від загальних, комунальних комунікаційних систем і необхідності оплачувати щомісячну абонентську плату за використання тепла.Также користуватися опалювальною системою можна в будь-який час, коли є така необхідність не залежно від опалювального сезону.

Однотрубна система опалення використовується досить часто, оскільки є більш простий і практичною. Сам механізм системи являє собою набір відповідних деталей і приладів, які забезпечують подачу теплоносія в приміщення з метою його обігріву. Основою індивідуальної опалювальної системи без сумніву є котел. У ньому здійснюється власне підігрів теплоносія. У більшості випадків теплоносієм служить звичайна вода, яка по трубопроводу надходить до радіаторним батареям розташованим в приміщеннях будинку. Нагріта в котлі вода передає поверхні радіаторів своє тепло, а ті в свою чергу розподіляють тепло в приміщенні. Будь-яка опалювальна система має так званий розширювальний бак, що призначений для стабілізації тиску в самій системі. Розводка труб забезпечує подачу теплоносія по всьому будинку. Спеціальні зливні крани необхідні, наприклад в разі виникнення аварійної ситуації, коли необхідно злити воду з системи.
Однотрубна система опалення: плюси і недоліки.
Однотрубна система опалення працює без обратки. Однотрубні системи використовують з горизонтальною і вертикальною розводкою труб. Перевага горизонтальної розводки в тому, що є можливість її обладнати безпосередньо під, або відразу над покриттям підлоги. Завдяки цьому зберігається вільний внутрішній простір і естетичний вигляд приміщення. Хочеться також відзначити, що однотрубні системи монтуються легко. Необхідно мати готову схему розводки і певні навички. Якщо використовується горизонтальний монтаж труб під підлогою не слід забувати про теплоізоляцію. Це запобіжить втрату тепла і виключить можливість пошкодження підлогового покриття від високих температур.

Недоліком вище згаданої опалювальної системи є той факт, що далекому від джерела підігріву радіатора дістається набагато менше тепла. Також послідовне з'єднання радіаторних батарей трохи ускладнює процес регулювання тепла в кожному окремому приміщенні будинку. Наприклад, якщо зменшити ступінь нагріву в одному приміщенні це вплине на обігрів інших кімнат. Хоча в даний момент існують спеціальні сучасні технології, які дозволяють з легкістю виправити цей мінус. Однотрубної опалювальної системи необхідно встановити більш високий тиск теплоносія з використанням спеціального, більш потужного насоса.
Подібна система опалення є практичною і простий, дозволяє досить заощадити на монтажі зайвого трубопроводу, має естетичний вигляд і часто застосовується на практиці в приватних будинках в наш час.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]