Застосування систем антипотоп врятує Ваш ремонт!

Застосування систем антипотопСистеми антипотоп в Києві з'явилися відносно недавно, але вже здобули неабияку популярність. Однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день є система «Аквасторож». Це новітня розробка, яка перешкоджає затоки житла і протікання. Вона в автоматичному режимі здатна заблокувати надходження холодної і гарячої води при прориві труби або затопленн.

Переваги системи антипотоп Аквасторож

1. Незалежність. Пристрій абсолютно не залежить від електроживлення і може працювати на одному наборі батарей від 2-х до 9-ти років.
2. Безпека. Система має напруга живлення лише 5 Вольт, що не загрожує життю і здоров'ю людини.
3. Надійність. Потужні комплектуючі дозволяють перекривати крани на 100%.
4. Ощадливість. Обладнання не витратне в обслуговуванні і споживає електроенергію досить економно.

Не варто турбуватися, що батареї раптово розрядяться і ваше житло піддасться загрозу. Системи антипотоп Аквасторож мають 3 види харчування: батарейки в 3-х примірниках типу «С», мережевий адаптер USB і вмонтований прилад безперебійного живлення.
Застосування систем антипотоп
Пристрій системи антипотоп Аквасторож


До складу пристрою входять: кульові електрокрани, датчики протікання і контролер. Датчики сповіщають про небезпеку, їх монтують на підлозі в місцях найбільш схильних до затоплення: на кухні, у ванній, в сантехнічному шафі, в санвузлі.
Кульові електрокрани покликані перекрити подачу води. Вони кріпляться безпосередньо в стояку труб з холодною і гарячою водою. А «мозком» всієї системи є контролер. Йому уготовано місце в сантехнічному шафі, на стіні в коридорі або іншому приміщенні з вологістю не більше 70%.
«Аквасторож» працює наступним чином: на датчик потрапляє вода, він відправляє сигнал контролеру і той вже перекриває крани, щоб запобігти подальшому затопленню. На виконання всіх операцій потрібно не більше 30-ти секунд. Раз на місяць система сама очищає крани. Одна система може одночасно контролювати до 6-ти кранів.

Системи антипотоп в Києві можна купити за доступною ціною. Особливо, якщо врахувати вартість ремонтних робіт в результаті затоплення. Завод виробник надає гарантію на 3 роки. Чутливість датчиків можна регулювати. Прилад має зручне управління, стильний дизайн, систему відновлення режиму охорони.
Монтаж пристрою не займає багато часу - професійний майстер встановить прилад всього лише за годину. Конструкція не вимагає спеціально обладнаного місця - цілком підійде невелика ділянка на стіні в коридорі.
Комплексні системи антипотоп Аквастопрож - це найкраща на сьогоднішній день захист від затоплення житла.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]