Варіанти вентиляції квартири

ВентиляціяДля того, щоб проживання в сучасній квартирі було комфортним потрібно подбати не тільки про ремонт, водопостачанні, але і про вентиляцію. Раніше вентиляція здійснювалася за рахунок нещільно прилеглих дверних віконних рам і постійно відкритих кватирок.

Але з появою герметичних металопластикових вікон це питання доводиться вирішувати по-іншому. Розглянемо сучасні способи вентиляції квартири.

Варіант №1. витяжні вентилятори


Такі прилади встановлені у багатьох у ванній, санвузлі, коморі, на кухні. Вони працюють за принципом витягування повітря, але для більшої їх ефективності слід відкривати вікна. Тому як потрібно компенсувати повітря, який був витягнутий з кімнати. Це все досить незручно. Однак в продаж вже надійшло припливні пристрої Aeropac, яке автоматично запускає свіже повітря замість вилученого.

Варіант №2. Канальний кондиціонер + витяжний вентилятор


В даному випадку вентиляція квартири відбувається за рахунок поєднання систем вентиляції та кондиціонування. Для цього до задньої частини кондиціонера кріпиться фільтр, повітропровід і нагрівальний елемент. Повітря видаляється через вентиляційну систему. Головним мінусів цього варіанту є втрата потужності кондиціонера.
Вентиляція

Варіант №3. Набірна припливна установка


До складу припливної вентиляції входить: вентилятор, зовнішня решітка, повітропровід, повітряний клапан, шумоглушник, фільтр, автоматика, електронагрівач і припливні решітки. Дана система вимагає не менше 3-х метрів вільної площі в коридорі або балконі. Набірна припливна установка потребує додаткової шумо- і теплоізоляції, прокладання повітропроводів по 2-3 кімнатах. Як бачите, така вентиляція квартири досить клопітно.

Варіант №4. Компактна припливна установка

Це та ж складальна припливна установка, тільки в більш компактній версії. До того ж вся система вже поміщена в звукоізоліруемие корпус.

Варіант №5. Невелика припливно-витяжна установка


На сьогоднішній день це самий оптимальний спосіб повноцінної зміни повітря в приміщенні. Дана вентиляція в квартирі не займає багато місця - їй достатньо застельовому площі. Взимку вона повертає тепле повітря і досить економічна в експлуатації.
Вентиляція в квартирі впливає на здоров'я всіх домочадців, тому про необхідність її установки навіть мови не йде. Монтаж системи потребує певних знань будівельних робіт, матеріалів, необхідності вміння поводитися з інструментами. Далеко не кожному під силу така робота. Благо ринок послуг рясніє пропозиціями. Вентиляція в квартирі - це складне завдання, довірте її професіоналам.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]