Заміна кухонного змішувача

Заміна кухонного змішувачаНа жаль, з питанням заміни кухонного змішувача доводиться стикатися частіше, ніж хотілося б. Однак дана операція під силу не тільки професійним сантехнікам, а й простим смертним. Які ж потрібні інструменти, матеріали і яка послідовність робіт по заміні кухонного змішувача?
 
Матеріали і інструменти
 
Заміна кухонного змішувача починається з інвентаризації необхідних інструментів. Для цієї справи нам знадобиться: хрестоподібна і плоска викрутка, розвідний ключ, наждачний папір, ліхтарик.Досить імовірно стане в нагоді тазик для зливу води і будь-яке миючий засіб - під старим змішувачем, як правило, досить багато накопичується бруду. Подбайте про герметике для міцного з'єднання деталей. І природно слід придбати новий кухонний змішувач на зміну старому.
 
Демонтаж
 
Заміна кухонного змішувача передбачає демонтаж відслужив свій вік старої моделі.
 
· Перш за все, перекрийте воду і застеліть днище раковини тканиною. Це робиться для того, щоб великі деталі випадково не розбили раковину, а маленькі не провалилися в зливний отвір.
· Від'єднайте шланги з холодною і гарячою водою, а залишки рідини злийте в тазик. Різьблення начисто протріть ганчіркою.
· Використовуючи трубчастий ключ, відкрутитеся притискну гайку на шпильці. Це дасть можливість зняти змішувач.
· З вирізу мийки акуратно вийміть колишній змішувач і шланги.
 
Збірка змішувача і підводних шлангів
 
Двохвентильні - найпоширеніші змішувачі для кухні. На їх прикладі і розглянемо весь процес. Кран вставте в корпус до обмежувального кільця і злегка затисніть його. Фум-стрічкою обмотайте кінець підводки. Спочатку один, а потім і другий гнучкий шланг всуньте в отвір в змішувачі і затягніть.Прикріпіть стрижень-шпильку (в деяких моделях їх йде в комплекті 2 штуки). Гнучкі шланги протягніть в кільце ущільнювача і зафіксуйте його біля основи корпусу.
 
Установка змішувача
Заміна кухонного змішувачаПідводні шланги опустіть в монтажний просвіт для змішувача, при цьому стежачи за тим, щоб кільцева прокладка весь час залишалася на місці. Прикріпіть гумовий ущільнювач і притискну пластину. Слідкуйте за тим, щоб кухонний змішувач не впав. Укрутите різьбові штирі і розвідним ключем затягніть гайку.
 
Потім щільно, доклавши певних зусиль, зафіксуйте монтажні гайки. Після виконаних процедур миття встановлюється на своє законне місце, гнучкі шланги під'єднується до водопровідної труби, а половинки сифона скріплюються між собою. Залишилося перевірити працездатність системи - включіть перекриту раніше воду і відкрийте кран. Огляньте всі місця з'єднання відсутні сліди витікання.
Якщо ви все зробили правильно - вітаємо, заміна змішувача пройшла успішно, а новий кран прослужить довго. Однак даний вид сантехнічних робіт має свої особливості і підводні камені.
Помилки в монтажі чреваті затопленням сусідів і багатотисячними збитками. Надійніше буде довірити заміну кухонного змішувача досвідченому сантехніку.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]