Вибираємо опалювальний радіатор

выбор радиатораДля багатьох людей досить важко вибрати відповідний радіатор опалення. Багато покупців знають, що сьогодні можна купити алюмінієві і біметалічні теплообмінники, але що вони собою являють, знають не всі. Тому виникають питання, якому радіатора віддати перевагу. Розібратися в тому, якими достоїнствами і недоліками володіють кожен з них для рядового користувача зовсім не просто.


Алюмінієві радіатори

Цей тип має цільну, литу конструкцію зі сплаву алюмінію з іншими металами

.алюминиевый радиатор Он имеет хорошие теплопровідні якості, які визначають переваги даного виду радіаторів. При порівнянні алюмінієвих радіаторів з іншими різновидами з'ясовується, що саме цей радіатор швидше за інших обігріває приміщення.

Але є у високій тепловіддачі і недоліки. Справа в тому, що алюмінієвий радіатор, при недостатній теплоізоляції призводить до зайвої втрати тепла. Про економію, природно, мови і бути не може. Крім того, рекомендований тиск в системі при використанні алюмінієвих радіаторів становить 16 атм. Тиск у міської тепломережі становить не більше 8 - 10 атм. Таким чином, запас міцності радіатора в міських умовах становить 150 - 200%., А перепади тиску в мережі зовсім не рекомендовані для алюмінієвих радіаторів, особливо при такому запасі міцності. Однак ці радіатори опалення навіть у таких жорстких умовах витримують десятирічний термін служби.

Біметалічні радіатори
биметаллический радиатор
В основу системи біметалевих радіаторів входить застосування двох різних металів. Вони складаються з алюмінієвої оболонки і проходять всередині сталевих труб. Сталь робить ці радіатори міцніше і стійкіше до наших умов експлуатації. Робочий тиск в біметалевих радіаторах може бути до 40 атм.

Правда, поєднання сталі та алюмінію не зовсім благотворно позначається на експлуатаційних показниках. Алюміній і сталь, мають різні коефіцієнти розширення, що при різкому перепаді температури може призвести до деформації. Під час виникнення цієї самої деформації можуть з'являтися сторонні звуки. Втім, якщо ви хочете порадувати гостей «привидами», то зупинити вибір стоїть саме на біметалевих радіаторах.
Тепловіддача біметалічних радіаторів майже на 20% менше, ніж у литого родича з алюмінію. Причина тому - більш низька теплопровідність сталі в порівнянні з алюмінієм. Крім того, труби радіатора мають не надто великий зазор, що може викликати їх засмічення.Якість для біметалевих радіаторів має вирішальне значення. биметаллический радиаторНаявність дефектів у будь-якій формі значно знижує термін служби радіатора. Правда, при хороших умовах експлуатації виробники говорять про 15-річному терміні служби, що в половину більше, ніж у алюмінієвого.

Установку радіаторів будь-якого типу варто довірити фахівцям. Вирішити проблеми, пов'язані з опалювальними системами, в тому числі і змінити радіатори, ви можете за допомогою наших майстрів. Якість усіх проведених нами робіт у наших клієнтів не викликає сумніву. Втім, ви самі можете в цьому переконатися.

Наявність спеціального обладнання, досвід і знання дозволяють нашим фахівцям вирішувати практично будь-які завдання

.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]