Розрахунок вартості ремонту ванної кімнати

Расчет стоимости ванной комнатыПриймаючи рішення про початок ремонту ванної кімнати, в першу чергу нас цікавить, скільки коштуватиме така переробка. Купівля будівельних матеріалів та сантехніки, витрати на монтаж освітлення та електричної проводки - це далеко не повний список можливих витрат. Також необхідно врахувати вартість оздоблювальних робіт і перепланування, якщо вона необхідна. Пропонуємо докладніше розглянути всі статті витрат при ремонті ванної кімнати в вашому домі.

Демонтажні роботи. Будь-якому ремонту ванної передує демонтаж сантехніки, видалення старої плитки зі стін і підлоги. Вирішили зробити перепланування? Враховуйте витрати і на знесення перегородок, зведення нових конструкцій.

Підготовка стін. Другий етап проведення ремонту передбачає підготовку стін до електромонтажних та сантехнічних робіт. Потрібно бути готовим до різних сюрпризів щодо витрат на штроблення стін, яке необхідно здійснити для монтажу труб і прокладки електричної проводки. Простіше і дешевше всього провести цей вид робіт в гіпсолітових стіні. Штроблення бетонної стіни, як правило, обходиться набагато дорожче. Тому якщо майстер вас попереджає, що матеріал стіни не впливає на вартість штробления, погоджуйтеся з такими умовами лише в тому випадку, якщо ваша стіна виготовлена ​​з бетону.

Сантехнічні роботи. На цьому етапі передбачаються витрати на придбання труб, які виготовляються з різних матеріалів і можуть мати різну конструкцію, а також фітингів (сполучних трійників і муфт). Від вибору матеріалу, з якого виготовлені труби для гарячої та холодної води, залежить вартість монтажних робіт. Так, наприклад, труби з легованої сталі коштують дорожче інших. Метал в них служить довше, тому захищений легирующими добавками. У народі їх називають трубами з нержавіючої сталі. Вартість сантехнічних робіт прямо пропорційна вартості труб: чим дорожче коштують труби, тим вища ціна на послуги сантехніка.

Металопластикові та поліпропіленові труби практично не відрізняються за вартістю. Але за монтаж металопластикових труб ви заплатите менше, ніж за пайку поліпропіленових.

Електромонтажні роботи. На наступному етапі вам необхідно передбачити витрати на штроблення стін і прокладку проводів. Також в кошторис буде включена збірка розподільних коробок, встановлення та підключення розеток і світильників. Крім того, врахуйте ще один дуже важливий момент - це монтаж пристрою захисного відключення. Підсумкова вартість всіх робіт по електромонтажу залежить від того, скільки електричних точок передбачено у вашій ванній кімнаті, а також від обраної схеми розводки.

Оздоблювальні роботи. Останній, п'ятий, етап ремонту включає в себе роботи з облицювання стін і підлоги. Витрати на придбання суміші для штукатурення поверхонь і укладання кахлю, плитки для стін та підлоги - все це слід врахувати при плануванні ремонту у ванній. Вибираючи підлогову і настінну плитку, пам'ятайте, що укладання оригінальної мозаїки обійдеться вам дорожче, ніж звичайної плитки без підбору складного малюнка. На цьому етапі необхідно спочатку вирівняти стіни, підготувати підлогу і тільки після цього приступати до укладання плитки. Від того, наскільки професійно будуть вирівняні всі поверхні, безпосередньо залежить якість укладання плитки і, відповідно, зовнішній вигляд приміщення. Цей вид робіт також потрібно внести у вартість робіт з оздоблення ванної кімнати.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 1.50 [2 Голоса (ів)]