Ванна своїми руками

Ванная своими рукамиПроведення ремонту санвузла - це завдання, що вимагає відповідального підходу. Зробити ванну своїми руками під силу далеко не кожному, проте це цілком реально при дотриманні деяких правил та інструкцій.

Найбільш популярним варіантом перепланування виступає суміщення туалету та ванної кімнати. Це дозволяє не тільки розширити корисну площу, але і допомогти збереженню здоров'я.

Обумовлено це тим, що для виготовлення перегородок між туалетом і ванною використовуються плити з високим вмістом азбесту, негативно впливає на здоров'я людини. Після об'єднання елементів санвузла в приміщенні знайдеться місце для пральної машини, унітазу, ванни і іншої сантехніки. Така ванна своїми руками буде найбільш оптимальним рішенням.

Ремонт у квартирі, зокрема ванній, може зажадати достатньої кількості часу - до 1 місяця. Процедура виглядає таким чином.

Насамперед, здійснюється демонтаж старої сантехніки та плитки, необхідно замінити застарілі труби на більш сучасні.

Далі буде потрібно провести заміну всіх комунікацій. Старих іржавих трубах на зміну прийдуть сучасні пластикові. Варто подбати про те, щоб заховати труби в стіни шляхом виконання штробления. Така ванна своїми руками буде виглядати більш стильно і красиво

В цей же час можна приступати до проведення роботи з електрикою. Для проводки у ванній варто віддати перевагу трижильні проводу з подвійною ізоляцією. Третій провід виконує функцію заземлення металевих елементів електро- і сантехнічних приладів. Не можна вести прокладку кабелю в металевих оболонках.

Завершивши виконання робіт з технікою і електрикою, можна переходити до проведення плиткових робіт, а також робіт з підлогою та стелею. По завершенні процедури штробления потрібно провести вирівнювання стін для отримання рівної поверхні перед укладанням плитки. Буде потрібно і заміна підлоги. Слід забезпечити надійне гідроізоляційне покриття, щоб уникнути будь-яких неприємностей з сусідами надалі. Потім потрібно зайнятися стелею. Непоганий варіант - установка підвісної стелі з точковими світильниками. Завершальний етап проведення ремонту ванної своїми руками - монтаж всієї необхідної сантехніки.

Ремонт ванной собственными силами может обойтись как в несколько сотен долларов, так и в более внушительную сумму. Это зависит от стоимости сантехники. Не стоит экономить на ней, ведь качественные краны и смесители значительно более долговечны и окупят себя в дальнейшем. Лучше сэкономить на чистовых отделочных материалах. Керамическая плитка – более экономичный и не менее эстетичный вариант в сравнении с мрамором и гранитом. Замена ванной вовсе не обязательна, можно воспользоваться более дешевыми акриловыми формами. Если же Вы все-таки не уверены в своих силах, можно поручить эту задачу профессионалам в данной области.

Ванная своими руками – у Вас всё получится!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]